Turkcell Yaani 2 GB Bedava internet kampanyası


Turkcell bedava internet kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Turkcell’in yeni tanıttığı arama motoru ile kullanıcılara verilerinin Türkiye’de kalacağını söylüyor. Yaani uygulaması geliştirilmiş durumda. Yaani 2 GB Bedava internet paketinden yararlanmak için konumuzu dikkatli şekilde inceleyiniz. Turkcell uygulamayı kullanan Turkcell kullanıcıları için 2 GB bedava internet tanımlıyor. Uygulama ile Türkiye’de ki yerli arama motoru eksikliğini gidermeye çalışan Turkcell kendi kullanıcılarını da bedava internet paketi ile uygulamaya yönlendirmeye çalışıyor. Yaani ile yerli arama motoru yeni bir yüz kazandı.

Bedava internetten yararlanmak için yaani uygulamasını indirmeniz yeterlidir .2 GB hediye internet Yaaniden karşına çıkar. İndir, 1 GB kazan. Kullan, her ay 1 GB kazan .Her şeyi önce ben bileyim, hiçbir şeyi kaçırmayayım diyorsan Yaani’de Haberler özelliği de var. Yaani kullanarak her ay ücretsiz internet fırsatından yararlanabilirsiniz. Uygulamada çeşitli haberlere de yer veren Turkcell, masaüstü sürümde ise henüz kullanım imkanı sunmamış.

Sponsorlu Bağlantılar

Uygulamayı edinmek için Yaani arama motorunun resmi sitesi olan https://yaani.com.tr/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Kullandığınız işletim sistemine göre Apple Store ve Play store üzerinden arama yaparakta uygulamayı telefonunuza yükleyip bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz!

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Turkcell Yaani 2 GB Bedava internet kampanyası

Giriş

reset password

Geri
Giriş