Daykan

Turkcell ucuza internet nasıl alınır? (2017)

Turkcell ucuza internet nasıl alınır? (2017)

Bildiğiniz üzere Turkcell’in sitesinde normalde haftalık 1 GB internet 10 lira. Biz Turkcell’den nasıl ucuza internet alınabileceğini sizler için derledik. Bu yazımızdan daha ucuza Turkcell 1 GB internet nasıl elde edebilirsiniz öğrenebilirsiniz  Yazımızdaki başlıkları inceledikten sonra size uygun olan servisi veya hepsini kullanabilirsiniz.

Hediyeliservisler.com

Hediyeli servisler Turkcell’in 1 GB Hediye eden servislerini gösteren bir sitedir. Bu sitedeki her servis 1 GB hediye internet kazandırır. 1 GB hediye interneti almak için siteye girip sitedeki internet hediye eden servislere bakabilirsiniz. Servislerin  her biri 1 GB Hediye İnternet kazandırır. Ödülü almak için servislere abone olmalısınız. Yalnızca Turkcell müşterileri yararlanabileceklerdir.

Link: www.hediyeliservisler.com

1. Hediyeli oyun

İçinde HTML5 destekli Türk yapımı oyunlar bulunduran ve oyun oynayarak kazanılan puanlarla içindeki marketten  internet paketi, konuşma (dakika) ve ya SMS ödülleri alabildiğiniz aynı zamanda abone olan herkese her ay haftalık 1 GB internet hediye eden bir servis. Aynı zamanda Android uygulaması da bulunan servisi Google Play’den “Hediyeli Oyun” adıyla aratıp indirebilir veya KATIL yazıp 4052 ye SMS atabilirsiniz.

Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fourplay.app.minigame&hl=tr

2. Toplantıdayım

Toplantıdayım; telefonda kullanıcıyı arayanlara standart dııt dııt sesi yerine meşguliyet bildiren anonslar (toplantıdayım , meşgulüm gibi)  dinletebilen bir mobil uygulamadır. Takvime entegre olma özelliği ile sadece takvimde event olduğu zamanlar da kullanılabilir. Abone olan bütün Turkcell’lilere 1 GB internet hediye ediyor.

Link: http://trcll.im/toplan

3. Hediyeli Soru

Hediyeli SORU SMS ile size sorular soran bir servistir. Doğru ve yanlıs cevaplar için kullanıcılara belirli puanlar verilir.

Kullanıcılar kazandıkları puanlar ile hediye marketinden internet paketi, konuşma (dakika) ve ya SMS kazanabiliyorlar.  Servise abone olan herkes haftalık 1 GB internet kazanıyor. Servisi kullanmak için ONAY yazıp 4052 ye SMS gönderilebilir.

4. Kelime kelime ingilizce

İngilizcesini geliştirmek veya ingilizce pratik yapmak isteyenler için geliştirilen Kelime Kelime İngilizce servisi SMS ile ingilizce soruları soran bir servistir. Doğru ve yanlıs cevaplar için kullanıcılara belirli puanlar verilir.

Kullanıcılar soruları yanıtlayarak puan kazanırlar ve kazandıkları puanlar ile hediye marketinden internet paketi, konuşma (dakika) ve ya SMS kazanabiliyorlar. Servise abone olan herkes haftalık 1 GB internet kazanıyor. Servisi kullanmak için BASLA yazıp 6669 a SMS gönderilebilir.

5. Statune

Statune; telefonda kullanıcıyı arayanlara standart dııt dııt sesi yerine 400den fazla yer, durum bildiren ve ya komik anonslar (Barcelonadayım, araç kullanıyorum, süper bi insanım vb)  dinletebilen bir mobil uygulamadır. Statune servisine abone olarak hem yüzlerce ton içerisinden dilediğinizi seçip sizi arayanları şaşırtıp hem de ücretsiz haftalık 1 GB internet kazanabilirsiniz.

6. Bul çöz kazan

İçinde HTML5 destekli bulmaca oyunları bulunan (2048, hextris gibi oyunlar) aynı zamanda abone olan herkese haftalık 1 GB internet hediye eden bir servistir. Servisi kullanmak için OYUN yazıp 1610 a SMS gönderilebilir.

7. Hediyeli Bulmaca

İçindeki çengel bulmacaları çözerek kazandığınız puanlarla hediye marketinden internet paketi, konuşma (dakika) ve ya SMS alabildiğiniz bir oyun uygulaması. Google Play Store veya App Store’a “Hediyeli Bulmaca” yazarak indirebilirsiniz. İndiren herkese Turkcell 1 GB internet hediye ediyor.

8. Ödüllü Soru

Soruları yanıtlayarak puan kazanılan, kazanılan puanlarla hediye marketinden internet paketi, konuşma (dakika) ve ya SMS alabildiğiniz bir bilgi yarışması. Aylık 4 GB’a kadar ödül alınabiliyor. Google Play Store’dan “Ödüllü Soru” yazarak indirebilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Daykan 2016