Daykan

Turkcell Ramazan ve Sahur Paketi 2018 Mayıs-Haziran

Turkcell Ramazan ve Sahur Paketi 2018 Mayıs-Haziran

Turkcell Ramazan ayının yaklaşması ile birlikte Turkcell Sahur Paketi ve Turkcell ramazan paketlerinin yayınlanmasını bekliyoruz. Turkcell Ramazan bedava internet kampanyalarına bu yıl da devam edecek gibi görünüyor. Turkcell’in Sahur kampanyalarından yararlanmak için kampanyaların takibini sizin için yapmaktayız.

 

Turkcell ve diğer telefon operatörleri her yıl Ramazan ayında olduğu gibi bu Ramazanda da yüzümüzü güldürmeye devam edecek. Bir çok kullanıcının sahur vakti internet ihtiyacının artmasını ön gören operatör firmaları kullanıcılar için çeşitli ramazan kampanyaları düzenlemekte. 2018 yılı Ramazan ayı için de bu kampanyaları beklemekteyiz. Şuan Turkcell Ramazan ve Sahur için herhangi bir kampanya açıklamadı.

Açıklanan Ramazan Kampanyaları:

Turkcell kullanıcılarına özel internet paketiniz bir aylığına 2 katı oluyor. Bip uygulamasında keşfetten “Ramazan” yazıp çıkan sayfayı takip edin ve internetinizi 1 ay boyunca 2 katı olarak kullanın.

SIM kartı 4.5G uyumlu Turkcell müşterileri BiP uygulaması keşfet platformu üzerinden 4.5G Ramazan Kampanyası servisini takip ederek internet paketlerini ikiye katlıyor

Ramazan ve sahur kampanyaları açıklanana kadar Turkcell Bedava İnternet paketlerinden yararlanabilirsiniz. Aşağıdaki linkten konumuza ulaşabilirsiniz.

 

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Turkcell Hediye İnternet Kazanma (2018)

 

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Daykan 2016