Daykan

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Bedava internet paketinden yararlanmak için sadece otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor. Otomatik ödeme talimatı yalnızca faturalı hatlar için geçerli olduğu için faturasız hat kullananlar bu kampanyadan yararlanamıyor.

Otomatik ödeme talimatı için  faturalı bireysel ses hattı sahibi müşterilerisi olmanız gerekmektedir.. 2 GB internet paketi sadece yurt içi internet hizmetinden yararlanılırken kullanılabilecektir.

 Turkcell bedava 2gb internet kampanyası 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.
  • Paket bitiminde veya 1 ay kullanım süresi dolduğunda başka internet paketi yoksa kullanımlarınız, kendi tarifeniz üzerinden ücretlenecektir.
  • Bir müşteri bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Bu kampanya için aylık 150.000 katılım limiti bulunmaktadır.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Ücretlendirme periyodu Faturalı hatlar için 1 KB’dir. Hediye MB’lar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Dönem sonuna kadar kullanılmayan MB bir sonraki döneme devretmez.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Daykan 2016