Daykan

Turkcell GNÇ Gece 5 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell GNÇ Gece 5 GB Bedava internet Kampanyası

Turkcell bedava internet kampanyalarından biriyle daha karşınızdayız. Turkcell ücretsiz hediye internet paketlerini hız kesmeden devam ettiyor. Bedava internet kampanyamız yalnızca GNÇ Süper Paket ve GNÇ Süper Yıllık abone paketlerinden yararlananlar için geçerlidir.

Kampanya bu yılın sonuna kadar devam etmektedir. GNÇ Süper tarifesi kullanıcıları gece 22:00 dan 06:00’a kadar kullanabilecegi 5 GB internet paketinden yararlanmaları için herhangi bir işlem yapmaları gerekmiyor. GNÇ Bedava internet kampanyasının ayrıntıları aşağıda yer almaktadır.

GNÇ Süper Paketi ve GNÇ Süper Yıllık Abonelik Kampanyası’ndaki abonelere otomatik tanımlanacak 22:00-06.00 arası geçerli ücretsiz 5 GB

31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli.
  • GNÇ Süper Paketi ve GNÇ Süper Yıllık Abonelik kampanyasındaki abonelere otomatik tanımlanacak 22:00-06.00 arası geçerli ücretsiz 5GB internet sunulmaktadır. Gece internet faydası aboneler paket ve kampanyalarını iptal etmedikleri sürece geçerlidir.
  • Paket hız kısıtlı internet paketleriyle birlikte kullanılamamaktadır.
  • Gece kampanya içeriği bitince aboneler kendi paketlerinden devam eder, paket kullanımları bittiğinde aşım ücreti konuşma için 10 TL/250 dk (KDV, ÖİV Dâhil), mesajlaşma için 10 TL/250 adet (KDV, ÖİV Dâhil) ve internet için 10 TL/1 GB (KDV, ÖİV Dâhil)’dir. 10 adet internet aşımından sonra hız kısıtına (5 kbps) girilir.
  • GNÇ Süper paketi ve GNÇ Süper Yıllık Abonelik kampanyasındaki abonelere otomatik tanımlanacak

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Nazmiye dedi ki:

    İnşallah olur yoksa sinirden çatlamak üzereyim

Daykan 2016