Daykan

Turkcell Faturalı Paketler Ve Fiyatları

Turkcell Faturalı Paketler Ve Fiyatları

Sadece Turkcell kullanıcılarına özel turkcell faturalı paketler son derece indirimli fiyatlar ve telefon kullanıcılarını rahatlatan tarifeleri ile birlikte her yıl güncellenerek sunulmaya devam etmektedir. Kontürlü hattan faturalı hatta geçen kullanıcılar da bu paketlerden kendi çıkarlarına en uygun olanları seçerek aynı gün içerisinde paketlerin özelliklerinden faydalanma hakkına sahiptirler.

Turkcell Faturalı Paketler Neler?

Tamamen yeni olan Platinum paketler 4.5 hızında oldukları için kullanıcıların internet ihtiyaçlarına anında cevap vermektedirler. 10 GB internet ve 2000 dakikalık her yöne konuşma paketi 99 liralık fiyatı ile kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Bununla birlikte 15 GB internet ve her yöne yine 2000 bin dakika konuşma ise 109 liralık bir fiyat tarifesine sahiptir. İnternet paketleri arttıkça fiyatlarda da on liralık bir fark ortaya çıkarılmaktadır. Tamamen yeni ve platinum adı ile lanse edilen bu paketlerden tüm Turkcell faturalı kullanıcılar yararlanabilirler. Lifecell paketleri de günümüzde en çok tercih ve talep edilen bir diğer paket içeriğidir. Bip’ten her yöne arama seçeneğine sahip olan bu paketlerde 1000 dakikalık konuşma hakkı verilmektedir. Buna ek olarak 750 dakika da her yöne konuşma hakkı da mevcut seçenekler içerisinde bu paketlerdedir. 25 artı 5 GB internet hakkı vardır. Bu internet paketlerinde Facebook, Twitter Lifebox, Dergilik, Fizy ve Tv gibi beş ana unsur yer almaktadır. Fiyatları ise aylık olarak 59 liradan başlatılmaktadır.

Diğer Turkcell Faturalı Paketler

Diğer turkcell faturalı paketler içerisinde lifecell mix paketler yer almaktadır. 3 GB internet ve de 500 dakika her yöne konuşma fırsatı sunan bu paketin fiyatı 49 liradır. Bu pakette ayda sadece bir güne özel olarak BİP’ten Bip’e sınırsız konuşma hakkı da verilmektedir. 4 ve 10 uygulamadan geçerli olan sınırsız konuşma hakları da paketin diğer imkanları arasındadır.

TURKCELL FATURALI PAKETLER KAMPANYALARI

Gelişen teknoloji ile iletişim ihtiyacı artış göstermiştir. Bu ihtiyacın giderilmesinde sık sık telefonlar kullanılmakta ve büyük bilgisayarlar ikinci plana bırakılmaktadır. Telefon kullanımında iletişimin temeli operatörlere dayanmaktadır ve insanlar ihtiyacı olan paketleri seçip ay boyunca rahatça internete erişip, mesaj gönderip, arama yapabilmektedir. Bu operatörlerin en çok tercih edilenlerinden olan Turkcell faturalı paketler kullanmak isteyenlere çeşitli kampanyalar sunmuştur.

Popüler Platinum Paketler

Platinum paketler, Platinum 10,15, 20 olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Platinum10 paketinde 10 gb internet, her yöne 2000 dakika ve Turkcell operatörünü tercih eden kişilerle sınırsız konuşma hakkını yıllık anlaşma ile 99 TL(aylık) ile kullanıcılarına sunmaktadır. Platinum15 paketi interneti sık sık kullanan kişiler için 15 gb internet, 2000 dakika her yöne ve Turkcell içi sınırsız konuşma hakkını yıllık anlaşma ile 109 TL(aylık) kullanıcılarına sunmaktadır. Son olarak Platinum Turkcell faturalı paketler arasında Platinum20 ile kişiye 20 gb internet, her yöne 2000 dakika ve Turkcell içi konuşmanın sınırsız olduğu paketler yıllık anlaşmaya göre 129 TL(aylık) olmaktadır.

Turbo Paketler

Kampanyalı Turbo paketler Turbo3GB, Turbo5GB, Turbo7GB olmak üzere üçe ayrılmaktadır. Turbo 3GB paketinde 1000 sms, her yöne 500 dakika ve dergilik kullanımında 3GB kullanım ve 3GB dilediği gibi harcayacağı internet yıllık aboneliklerde 59 TL(aylık) ödenmektedir. Turbo5GB paketinde 1000 sms, her yöne 500 dakika dergilik kullanımında 5GB kullanım ve özgürce harcayacağı 5GB internet yıllık aboneliklerde 69 TL(aylık) ödenmektedir. Son olarak ise Turbo7GB internet ile her yöne 1000 sms, her yöne 500 dakika dergilik kullanımında 7GB kullanım ve 7GB internet hakkı faturaya yıllık anlaşma yapıldığı takdirde aylık 79 TL olacaktır.

Turkcell bedava internet kampanyaları konumuzu incelemeyi unutmayınız

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Daykan 2016