turkcell bedava internet 2018

Turkcell  bedava internet 2018 paketleri güncel olarak yayınlanmaktadır. Turkcell bedava internet 2018 ve Temmuz ayı Turkcell ücretsiz internet ve turkcell internet kazanma gibi aklınızdaki sorulara bu konuda cevap bulabilirsiniz. Turkcell’in 1GB,2GB,3GB,4GB,5GB,6GB vb. turkcell hediye internet kampanyalarını bu sayfada güncel bir şekilde yayınlıyoruz. GNC ve BİP Bedava internet paketleri sayfanın en altında mevcuttur.
Yazımızdaki Turkcell bedava internet başlıklarını inceledikten sonra size uygun olan bedava interneti kullanabilirsiniz. Türkcell bedava internet paketlerinin tanıtımı yapılmaktadır. Paketleri önceden kullandıysanız kampanyalardan yararlanamayabilirsiniz.

Turkcell Hediye internet paketleri eklenmiştir. Yeni paketler konunun en sonuna eklenmektedir. Turkcell’in Kasım ve Aralık ayı için yayınladığı tüm içerikler eklenmektedir. Eklenen içerikler sadece firmanın yayınladıklarıdır. Bedava internet listesinde bulunan paketlerden bazılarını daha önce kullanmış olabilirsiniz ve bu sebeple tekrar kullanıma izin verilmeyebilir.

1.Turkcell Yaani 2 GB Bedava internet kampanyası
Turkcell uygulamayı kullanan Turkcell kullanıcıları için 2 GB bedava internet tanımlıyor. Uygulama ile Türkiye’de ki yerli arama motoru eksikliğini gidermeye çalışan Turkcell kendi kullanıcılarını da bedava internet paketi ile uygulamaya yönlendirmeye çalışıyor. Yaani ile yerli arama motoru yeni bir yüz kazandı.

Uygulamayı edinmek için Yaani arama motorunun resmi sitesi olan https://yaani.com.tr/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Kullandığınız işletim sistemine göre Apple Store ve Play store üzerinden arama yaparakta uygulamayı telefonunuza yükleyip bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. 2. GNÇ Uygulamasını İndir 1GB Bedava İnternet Kazan

30 Haziran 2017 yılına kadar geçerli olan Turkcell bedava internet paketlerinden olan 1GB limite sahip olan internet paketinden sizlerde yararlanmak istiyorsanız hemen kullanmış olduğunuz cihazlarınıza Google Play & App Store üzerinden GNÇ uygulamasını indirerek 1 haftalık 1GB internet paketini yapabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2017 yılının yeni seçeneklerinden olan GNÇ uygulamasındaki bedava internet sayesinde sizlerde hem 1 hafta boyunca bedava internete giriyorsunuz ve hem de Turkcell operatöründe birçok fırsatları GNÇ uygulamasından takip ediyorsunuz.

GNÇ uygulamasını Google Play’den ya da App Store üzerinden indirebilirsiniz.
GNÇ uygulaması haftalık 1GB internet paketi vermektedir.
Turkcell GNÇ uygulamasını indirmek ücretsizdir.

Güncel ve daha önceden hiç kullanmadığınız bedava internet paketlerini bu kısımdan bulabilir ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2017 yılına ait güncel uygulama kampanyaları ile bedava internet kodları.

3.Turkcell 4.5G Salla Kazan Bedava İnternet Paketi

Turkcell Hesabım uygulaması kalan kullanımlarınızı kontrol edebileceğiniz, fatura detaylarınıza bakıp ödeme yapabileceğiniz, TL yükleme, hat ayarı yapma, paket satın alma gibi işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz Turkcell uygulamasıdır.

Kampanyadan her hafta sadece 1 kere yararlanılabilir.

Kampanyadan sadece cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses aboneleri yararlanabilir. Bu kitlede olup, halihazırda 4.5G abonesi olmayan aboneler 4.5G Salla Kazan Kampanyası’na katılıp hediyelerini aldıklarında 4.5G aboneliğine kayıt edilir.

Hediye alma hakkı yenilenmeden cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu hale yeni gelen aboneler, hediye alma hakkını bir sonraki haftanın başında Pazartesi günü alır. Hediye alma hakkı için Pazartesi gününden geriye dönük olarak 7 gün cihaz ve sim kart uyumluluk kontrolü yapılır.

Data hatları kampanyadan yararlanamaz.

Kampanya 20 Şubat 2017 günü başlar ve 24 Nisan 2017 saat 09.00’a kadar geçerlidir.

Hediye alma hakkı her Pazartesi saat 09.00’da yenilenir ve Pazar 23.50’ye kadar geçerli olur.

4. 4.5G Hediye BiP 1GB Kampanyası

BiP ile internet paketinizden harcamadan,  4.5G hızında sesli ve görüntülü arama yapabilirsiniz!

Sponsorlu BağlantılarSponsorlu bağlantılar

Hazır kart Üçlü Paketler Kampanyası dahilinde sunulan Uçuran 2GB, Uçuran 2GB Plus, Uçuran 3GB, Uçuran 3GB Plus, Uçuran 4GB, Uçuran 4GB Plus paketlerini  alan müşterilerimiz veya Mini 1GB Paketi , Super Yıldız Paketi, Yıldız 1GB, Yıldız 3GB,Yıldız 3GB Paketi, Yıldız 4GB Paketi, Yıldız 5GB Paketi, Yıldız 6GB, BOL 1GB, BOL 2GB, Bol 3GB Paketi, Yeni Yıldız 1GB Paketi kampanyalarının birinden yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanya kapsamında ilgili paketlerde yer alan abonelerin BiP üzerinden yaptıkları sesli ve görüntülü aramalar 1GB’lık ek hediye internet paketinden düşecektir. Turkcell müşterilerinin BiP üzerinden yapacakları mesajlaşma, fotoğraf ve video gönderimleri ise her durumda internet paketinden harcamadan, ücretsiz olarak gerçekleşmektedir.

31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerlidir.

5.Turkcell Ücretsiz Haftalık 1 GB Bedava internet Kampanyası

 • Turkcell bireysel Hazır Kart kullanıcıları Uçuran veya GNÇ paketlerinden yüklemeleri durumunda haftalık 1GB  kullanma hakkına ücretsiz sahip olurlar. Kampanya sadece yurtiçinde geçerlidir.
 • Uçuran Ekstra paketler kampanya kapsamında yer almamaktadır.
 • Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • 31 Mayıs 2018 tarihine kadar geçerli.

6.Dergilik’ten Hediye 2GB Kampanyası

Dergilik uygulamasını indirin, ücretsiz giriş yapın,  haftalık Turkcell Bedava 2 GB internet hediyenizi kazanın!

Dergilik uygulaması ile modadan spora; dekorasyondan mutfağa; yaşamdan eğlenceye, iş dünyasından hobiye popüler yüzlerce dergi ve gazete cebinizde!

Hediye 2GB kampanyasına katılım ücretsizdir. Kampanyadan yararlanabilmek için Dergilik uygulamasını indirip uygulamaya ücretsiz giriş yapılması ve belirlenen kitlede olunması yeterlidir. Hediye haftalık 2 GB mobil internet paketi bittiğinde kullanıcılarımız mevcut tarifeleri üzerinden ücretleneceklerdir. Kampanyadan sadece bireysel Turkcell kullanıcıları kampanya dönemi boyunca sadece 2 kez yararlanabilecektir. Kampanyadan yararlanabilmek için kampanya dönemi içinde uygulamayı indirip, giriş yapmış olmak gerekmektedir. Kampanya döneminden önce uygulamayı indirmiş kişiler kampanyadan faydalanamaz.

*Kampanyadan belirli kriter setlerine göre belirlenmiş kullanıcılarımız faydalanabilmektedir.

30 Mart 2018 tarihine kadar geçerli.

7. GNÇ Sevgililer Günü Hediye 2 GB Kampanyası

GNÇ’den 14 Şubat güzelliği! GNÇ uygulamasından oynayacağın oyunda Muslera’ya golü at, 2 GB kazan.

Sponsorlu BağlantılarSponsorlu bağlantılar
Kampanya 7 Şubat 2017 – 14 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyadan 26 yaş altındaki faturalı ve faturasız Turkcell aboneleri sadece bir kez faydalanabilir.
Kampanyaya katılım ücretsizdir.
Kampanyaya katılım GNÇ uygulaması üzerinden yapılacaktır.
Kampanya GNÇ uygulaması üzerinden oynanacak oyunda gol atan abonelere haftalık 2 GB hediye internet paketi tanımlanması içeriğindedir. Hediyeler 14 Şubat i takip eden 72 saat içerisinde tanımlanacaktır.

8. Faturalı Turkcell 20 MB Bedava internet

Bireysel Akıllı Telefon veya Tablet Kampanyası’ndaysanız sözleşmenize ek bir sözleşmeyle 12-24 ay taahhütle Aksesuar Kampanyası’na katılabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanabilmek için aşağıdaki cihaz ve tablet kampanyalarından birinde olunması ön koşuldur.

Samsung Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, Nokia Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, Turkcell T serisi Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, iPhone Bireysel Akıllı telefon Kampanyası, LG bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, Sony Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, HTC Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, BlackBerry 10 İnternet Paketli Kampanyası, Bireysel BlackBerry 10 Akıllı Telefon Kampanyası, Bireysel Kontratlı Tablet Kampanyası, 3G’li Tablet Festivali Kampanyası, Bireysel Multimodem Kampanyası, Tarifeye Ek Tablet kampanyasından .

9. Bip Messenger Her Gün Mesaj Gönder 1GB Bedava İnternet Kazanın

Bip Messenger uygulaması 2017 yılında büyük bir hızla büyümeye devam ediyor. Turkcell’in en mükemmel uygulamalarından olan Bip Messenger uygulamasında sizlerde 5 gün boyunca arkadaşlarınıza 10 mesaj göndererek 1GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için telefonlarınıza hemen Google Play veya App Store üzerinden indireceğiniz Bip Messenger uygulaması ile arkadaşlarınıza 5 gün boyunca minimum 10 mesaj gönderin sizlerde 1GB bedava internet kazanın.

10. Bahar Fırsatı Kampanyası

31.08.2017 tarihine kadar, her ay fatura döneminiz boyunca kullanabileceğiniz, tarifenize ek 2 GB ve Turkcell yönüne geçerli sınırsız konuşma hediye!

 • Aşağıdaki koşulları sağlayan müşterilerimize, 31.08.2017 tarihine kadar her ay yenilenen, fatura dönemleri boyunca yurt içinde kullanabilecekleriücretsiz ek 2 GB ve Turkcell yönüne geçerli sınırsız dakika sunulacaktır. Kampanya otomatik tanımlanacak, herhangi bir kanaldan başvuru alınmayacaktır.
 • 15.03.2017 tarihinde, Her Yöne Paketler Tarifesi altında sunulan Minik Paket, Yapboz 250 Paketi, Yapboz 500 Paketi; Kaçmaz 39 Paketi, İnterneti Bol 1000 dk 4 GB 1000 SMS, Hepsi Bir Arada Tarifesi altında sunulan Hepsi Bol Paket, Hepsi Eko Paket veya Kazandıran Maxi Paketinde bulunan aboneler.
 • Eski paketi; Ben Yaptım 500, Her Yöne Ben Yaptım 500, Haydi Gel Minik Paket, Çiftçi 500 Paketi, Çiftçi Bereket Paketi, Faturalı Nar Avantaj Paketi, Faturalı Nar Paketi, Her Yöne 2 Saat Paketi, Çiftçi Ekonomik Paket, Ben Yaptım, Gnctrkcll Ben Yaptım Minik veya Haydi Gel 500 Dk Paketi olup, 01.01.2017’den sonra kontratı bitmiş ve Kazandıran Midi Paketinden faydalandırdığımız, 15.03.2017 tarihinde de hala Kazandıran Midi Paketinde bulunan aboneler.
 • Kampanya iptal edilmediği sürece, paket faydaları 31.08.2017 tarihine kadar her fatura döneminde otomatik yenilenir.
 • Abonelerin tarife paketlerini değiştirmeleri durumunda sunulan ek faydalar iptal edilmez, kampanya bitiminde iptal edilir. Faydalar fatura dönemine kadar kullanılabilir.

11.Bayiden İzninize Turkcell 1 GB Hediye İnternet Kampanyası

Bayi kanalından eksik izinlerini (veri işleme/reklam-tanıtım/veri paylaşımı) tamamlayan müşterilere haftalık, tek seferlik 1 GB hediye internet tanımlanacaktır. Kampanyadan bireysel, abonelik yaşı 90 günden büyük, kampanya başlangıcından 1 hafta öncesi ve kampanya süresince herhangi bir iznini iptal etmemiş ses hattı sahibi müşteriler tek seferlik faydalanabilecektir. Kampanya dahilinde kazanılan internet kullanım hakkı sadece yurtiçinde geçerlidir.

 31 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli.

 • Ücretsizdir
 • Turkcell abonelik süresi 90 gün ve üzeri olan, İşleme ve/veya Tanıtım ve/veya Paylaşım İzni olmayan tüm bireysel ses hattı sahibi müşteriler bayi kanalından izin verdikleri takdirde kampanyadan faydalanabileceklerdir.
 • Kampanya başlangıcı itibariyle ve kampanya süresince herhangi bir iznini iptal etmemiş müşteriler tek seferlik faydalanabilecektir.
 • Hediye edilen GB kullanım hakkı bittikten sonra, abonelerin hatlarında başka internet paketi yoksa internet kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.

12.GNÇ Uygulaması 1 GB Bedava Hediye İnternet Kampanyası

30 Eylül 2017 tarihine kadar geçerli.

 • GNÇTRKCLL Mobil Uygulama 1 GB Hediye Kampanyasına katılmak için GNÇ Uygulamasını ilk kez indiren bireysel faturalı Yeni Genç Tarife, ön ödemeli gençTarife ve Gençplus tarifelerindeki aboneler ve 25 yaşın altındaki diğer faturalı ve ön ödemeli tarifelerdeki abonelerden mobil uygulama içerisinden kampanya katılım talebini iletenlere 7 gün geçerli 1 GB internet paketi hediye!
 • Aboneler bu kampanyadan bir kez faydalanabilecektir.
 • Hediye internet paketinin 7 günlük geçerlilik süresi bittiğinde hediye MB’lar yenilenmez. Hediye MB’lar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Kampanya dâhilinde kazanılan internet kullanım hakkı sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Haftalık 1GB hediyesi tekrarsız bir pakettir.
 • Hediye edilen MB kullanım hakları bittikten sonra, abonelerin hatlarında başka bir internet paketi yoksa internet kullanımları standart tarife üzerinden ücretlendirilir.
 • Faydanın 4.5G şebekesinde üst hız limiti 600 Mbps, 3G şebekesinde üst hız limiti hattına tanımlı diğer paketin üst hız limiti kadar olacaktır. Abonenin üzerinde herhangi bir internet paketi kotası bulunmuyorsa, paket bitim tarihine kadar kendi tarifesinden ücretlendirilir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

13. GNÇ Turkcell Çatlat Kazan Bedava İnternet Kap Kampanyası

Turkcell Bedava internet kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Yenilenen GNÇ mobil uygulaması ile sende haftada 2 kez bedava internet kazanma hakkına sahip olabilirsin. Uygulamayı İos ve Android marketlerde bulabileceğiniz gibi http://www.turkcell.com.tr/gnctrkcll adresinden de indirebilirsiniz.

Yenilenen GNÇ uygulamasını indirerek sen de bolluk dünyasına katıl. Haftada 2 kez hediye yumurtanı çatlat, anında hediyeleri kazan. Turkcell’in yenilenen GNÇ uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra, uygulamaya haftalık olarak giriş yapınız. Her hafta giriş yaptığınızda uygulamadaki yumurtayı çatlatarak Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell BİP GNC Kanalı Bedava internet kampanyası

Turkcell Ramazan ve Sahur Paketi 2018 Mayıs-Haziran

GNÇ Turkcell Çatlat Kazan Bedava İnternet Kap Kampanyası

GNÇ Genç Turkcell Paketleri Faturalı gnctrkcll 2018

GNÇ Genç Turkcell Paketleri Faturasız gnctrkcll 2018

Turkcell Bedava Hediye Ek internet Paketleri (2018)

Turkcell Yaani 2 GB Bedava internet kampanyası

GNÇ Gece 3 GB – 5 GB – 7GB Turkcell Bedava internet Kampanyaları

Turkcell Bedava internet Ramazan Sahur ve iftar paketleri

Elçiler Turkcell 10 GB Hediye Kampanyası – Turkcell Bedava İnternet
Turkcell ile Bağlan Kampanyası – Turkcell Bedava internet

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Bedava 2 GB İnternet Kampanyası
Turkcell GNÇ Gece 5 GB Bedava internet Kampanyası

Kategori: Turkcell bedava internet

13

Yorumlar 22

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Gnc Kampanyaları çok güzel olmuş turkcell bedava internet kampanyaları hep böyle devam etse. Ayrısa salla kazan harika

 2. salla kazan fırsatlarından yararlanamamıştım her hafta oluyormuş. Turkcell bedava internet kampanyasından yararlandım

 3. turkcell bedava internet 2018 kampanyalarını sık sık güncellerseniz sevinirim. Turkcellin beleş internet kampanyalarından yararlanmak istiyorum

  1. Yaani uygulamasını indirdikten sonra otomatik olarak 1 gb Turkcell bedava internet kazanmış olursunuz. Turkcell hesabım uygulamasından internet paketi tanımlanmış ise görebilirsiniz. Yaani uygulamasını kullanmaya devam ederseniz 1GB daha bedava internet verir. Eğer ilk kurulumda bedava internet alamadıysanız daha önce yaani uygulamasını kullanmış olmanızdandır. Bedava internet 1 haftalıktır.

Giriş

reset password

Geri
Giriş