Daykan

Turkcell bedava İnternet Kampanyası 2 GB Otomatik Ödeme Talimatı

Turkcell bedava İnternet Kampanyası 2 GB Otomatik Ödeme Talimatı

Turkcell Bedava internet kampanyalarına 2019 yılına yaklaşırken devam ediyor. Faturalı hatlar için otomatik ödeme talimatı vermeniz halinde Turkcell ücretsiz internet kampanyasından faydalabilirsiniz.

Kampanyadan bireysel ses hattı sahibi müşterilerimiz yararlanabilir. 2 GB internet paketi sadece yurt içi internet hizmetinden yararlanılırken kullanılabilecektir.

 • Paket bitiminde veya 1 ay kullanım süresi dolduğunda başka internet paketi yoksa kullanımlarınız, kendi tarifeniz üzerinden ücretlenecektir.
 • Bir müşteri bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Bu kampanya için aylık 150.000 katılım limiti bulunmaktadır.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Ücretlendirme periyodu Faturalı hatlar için 1 KB’dir. Hediye MB’lar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Dönem sonuna kadar kullanılmayan MB bir sonraki döneme devretmez.

Kampanyadan yararlanmak için sadece otomatik ödeme talimatı verilmesi ve ilk fatura ödemesinin talimattan yapılması yeterlidir, ek bir katılım talebine ihtiyaç yoktur. Fayda otomatik tanımlanacaktır.

 

IPTAL TALIMAT 2GB yazıp 2222 ‘ye göndererek veya müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz. 30 Eylül 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Sultan dedi ki:

  Ne yazıp göndericez

  1. Daykan dedi ki:

   hattınızın faturasının otomatik ödenmesi için bankanıza talimat vermeniz gerekiyor

Daykan 2016