Daykan

Türk Telekom Hediye 2 GB Kampanyası

Türk Telekom Hediye 2 GB Kampanyası

Türk Telekom Bedava internet kampanyaları yayınlamaya devam ediyor. Bu kampanya kapsamı belirli illere yönelik olmasına rağmen sizlerle paylaşmak istedik.

Türk Telekom’dan ayda 2GB Hediye İnternet!*

6 ay boyunca ayda 2 GB hediye interneti, Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Kayseri illerinde, Şanslı ve Aşmayan Tarifelere gelen müşteriler Türk Telekom mağazalarından alabiliyor.

Kampanyadan hemen faydalanmaya başlamak için Gaziantep, Şanlıurfa, Diyarbakır, Kayseri illerindeki Türk Telekom mağazalarına gidip Şanslı veya Aşmayan Tarifelerden birini alın, 2 GB hediye internetin sahibi olun!

*Ayda 2 GB ile sınırlı olmak üzere 6 ay boyunca geçerlidir.

Hediye 2 GB Kampanyası Ücret Bilgisi
Şanslı 2 GB Tarifesi Şanslı 4 GB Tarifesi Şanslı 6 GB Tarifesi Prime Eksper 10 GB Tarifesi Aşmayan 4 GB Tarifesi Aşmayan 6 GB Tarifesi Prime Eksper Aşmayan 10 GB Tarifesi
4 GB
(2+2* GB)
6 GB
(4+2* GB)
8 GB
(6+2* GB)
12 GB
(10+2* GB)
6 GB
(4+2* GB)
8 GB
(6+2* GB)
12 GB
(10+2* GB)
 Her Yöne 1000 DK+ 1000 SMS
23 TL** 28 TL** 33 TL** 45 TL** 33 TL** 38 TL** 50 TL**

​​ (*) Kampanya kapsamındaki 2GB hediye, ayda 2 GB ile sınırlı olmak üzere, 6 ay boyunca geçerlidir.

(**) Numara taşıma, yeni hat tesisi ve Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla tarifeye kayıt olan müşterilerimizin 12+12 fatura dönemi boyunca Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinde kalma sözü vermeleri durumunda, taahhüt verilen fatura döneminden itibaren geçerli olmak üzere ilk 12 fatura dönemi boyunca uygulanacak tarife ücretidir.​ ​

 

 • Kampanya 25 Nisan- 31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerlidir. Katılım 31 Aralık 2018 tarihi ve öncesinde yapılmalıdır. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular geçersiz sayılacaktır.
 • Hediye 2 GB Kampanyası’ndan, kampanyanın geçerlilik süresi içerisinde Gaziantep, Diyarbakır, Kayseri ve Şanlıurfa illerinde bulunan bayiler aracılığı ile Şirketimizce sunulmakta olan Şanslı 2GB Tarifesi, Şanslı 4GB Tarifesi, Şanslı 6GB Tarifesi, Prime Eksper 10GB Tarifesi, Aşmayan 4GB Tarifesi, Aşmayan 6GB Tarifesi veya Prime Eksper Aşmayan 10GB Tarifesi’nden birine başarıyla dâhil olan yeni müşteriler faydalanabilecektir.
 • Belirtilen koşulları sağlayan abonelere kampanya kapsamında 6 fatura dönemi boyunca her fatura dönemi ücretsiz 2 GB ek data faydası otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Kampanya kapsamında sunulan data hakkının ilgili hat/hatlara tanımlanması ardından abonelere SMS göndermek suretiyle bilgi verilecek olup, bu SMS sonrasında ilgili kampanya kapsamında sunulan fayda kullanılabilecektir.
 • Hediye 2 GB Kampanyasından faydalanan müşteriler Şanslı 2 Gün Internet Kampanyasından da faydalanabilirler.
 • İlgili hatta tanımlı Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyası varsa, öncelikle Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyası kapsamında sunulan ek data hakkı kullanılacaktır. Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyası kapsamında sunulan faydanın sona ermesinin ardından, Hediye 2 GB Kampanyası kapsamında sunulan ek data hakkı kullanılacaktır. Hediye 2 GB Kampanyası kapsamında sunulan data hakkının geçerlilik süresi içerisinde sona ermesinin ardından ilgili hatta tanımlı farklı bir data paketi ya da faydası yok ise mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanyadan her hat yalnızda bir kez faydalanılabilecektir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan data hakkının süresi bir fatura dönemi olup, kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinir; bir sonraki döneme devretmez.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan data faydası yurt içinde internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Söz konusu ücretsiz faydalar KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. AVEA, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • 2 GB fayda, bir sonraki fatura döneminde eğer iptal edilmemiş ise otomatik olarak yinelenir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanan data hakları transfer edilemez.
 • Kampanya geçerlilik süresi hat iptali yapan, hattının iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan, kampanya kapsamında geçerli tarifeler dışında farklı bir tarifeye geçiş yapan müşterilerimizin kampanya kapsamında yararlandığı 2 GB faydası işlemin gerçekleştiği tarih itibariyle iptal edilecektir.
 • Türk Telekom mobil, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sunulan hizmetlere verilen isimdir.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Gaziantep, Kayseri, Diyarbakır ve Şanlıurfa illerinden birindeyseniz;
  • Numara taşıma ile veya yeni aktivasyon ile Türk Telekom faturalı mobil Şanslı 2GB Tarifesi, Şanslı 4GB Tarifesi, Şanslı 6GB Tarifesi, Prime Eksper 10GB Tarifesi, Aşmayan 4GB Tarifesi, Aşmayan 6GB Tarifesi veya Prime Eksper Aşmayan 10GB Tarifesi’nden birine gelin,
  • Aktivasyon esnasında 2 GB hediyenizi bayiden talep edin.
   HEDİYE 2GB KAMPANYASI
   KALAN SORGULAMA KALAN -> 5555
   KAMPANYA İPTALİ İPTAL EK2GB -> 5555

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Daykan 2016