Daykan

Türk Telekom Faturasız Paketler

Türk Telekom Faturasız Paketler

Türktelekom’da faturasız birçok avantajlı kampanya ve paket bulunmaktadır. Üstelik bu kampanya ve paketler diğer operatörlere göre bir hayli ucuzdur. Türktelekom’da yaklaşık 100’e yakın faturasız paket bulunmaktadır. Bu paketlerin fiyatı belirlediğiniz ve talep ettiğiniz hizmetler neticesinde değişmektedir. Türktelekom faturasız paketler fiyatlarını belirleyen en önemli etkenler paketlerin içeriğidir. Örneğin bir paketin içinde internet, konuşma ve sms hizmeti varsa o paketin fiyatı daha fazla olabilmektedir.

TÜRK TELEKOM İNTERNET PAKETLERİ

Türktelekom kullanıcılarına internette doya doya zaman geçirsinler diye birçok faturasız paket sunmuştur. 4 GB internet paketi içeriği ile beraber 30 TL iken 6 GB internet paketi içeriği ile beraber 40 TL olabilmektedir. Bu paketlerde belirli ücretlendirme periyotları da uygulanmaktadır. 60 saniye üzerinde internet kullanımında 100 KB ile ücretlendirilir. Buda ortalama bir periyot denilebilmektedir.

TÜRK TELEKOM KONUŞMA PAKETLERİ

Türktelekom konuşma paketleri türk telekom faturasız paketler arasında en uygun paketlerden biridir. Hal böyle olunca internet istemeyen kullanıcılar sadece konuşma amaçlı bu paketleri alabilmekte. Her yöne 500 DK paketi 25 TL olarak ücretlendirilir. Buda bir konuşma paketi için gayet uygun bir fiyattır. Türktelekom kullanıcılarına sunduğu bu avantajlı paketler ile diğer operatörlerden müşteri çekmeye devam etmektedir. Türktelekom paketlerinde en önemli özellik ise paket aşımı derdinin olmaması. Paket sınıra geldiği zaman otomatik olarak sms ile uyarılır ve paket aşımı derdinden kurtulursunuz.

Türk Telekom Bedava internet konumuzu incelemeyi unutmayınız.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Daykan 2016