Türk Telekom faturalı hat veya faturasız paketler için sunduğu kampanyalardan Türk Telekom bedava internet 2018 paketlerinin tanıtımlarını sizler için derledik. 2018  yılında ve Temmuz ayında kullanabileceğiniz Avea yani Türk Telekom bedava internet paketlerini Türk Telekom Hediye Ücretsiz İnternet nasıl yapılır konumuzdan takip edebilirsiniz. Türk telekom Sil Süpür bedava internet kampanya detayları sayfanın en altındadır.

15 Temmuz’da Türk Telekom’dan bedava internet hediyesi
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nde Türk Telekom müşterilerine ücretsiz konuşma, mesajlaşma ve internet jesti yaptı.Türk Telekom firması kullanıcılarına sürekli belirli kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalardan haberdar olmak için sayfamızı sık sık ziyaret edebilirsiniz. Türk Telekom ücretsiz internet paketleri yayınlandığı anda bizde yazımızı güncellemekteyiz. Türk telekom hediye internet paketleri için takipte kalın. Türk Telekom Paketler konusunu incelemeyi unutmayın

1. Yılların Hediyesi Kampanyası

Türk Telekom bedava internet kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Hattınızın kullanım yılına göre bedava internet kazanabilirsiniz. Örneğin 2 yıllık Türk telekom hattınızla kampanyaya dahil olursanız 3 katı internet kazanırsınız. Yani 6 GB internet kazanmış olursunuz ve bu 6 GB internet 3 ay devam ediyor. Toplamda 6×3=18 GB bedava internet sahibi oluyorsunuz.<h3″>Kaç Yıldır Bizimleyseniz 3 Katı Kadar GB Hediye!

Benim için internet hediye GB diyenlere büyük fırsat! Kaç yıldır bizimleyseniz 3 katı kadar GB Hediye! Hemen Türk Telekom Online İşlemler uygulamasından kampanyaya katılın, hediye GB’larınızı kullanmaya başlayın!

Türk Telekom Online İşlemler uygulaması’ndan kayıt olabilirsiniz
YILLAR yazıp 5555‘e SMS göndererek kayıt olabilirsiniz

2. Türk Telekom Selfy 2018 Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom operatörünün yeni başlattığı servislerden biri olan Selfy ile tanıştıysanız zaten sizlerin artık geceleri kullanabileceğiniz bedava paketiniz hali hazırda var. Nasıl Mı? Her gün akşam 21.00’dan sabah 09.00’a kadar ücretsiz mesajlaşabilir ve ücretsiz sosyal medya hesaplarınıza selfy ile erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için sadece gece yazıp 4545 e gönderin.

3. Türk Telekom Bedava internet 10 GB

 10 GB Bedava İnternet Kampanyası’ndan yararlanmak isteyen müşterilerin sadece faturalı olmaları yeterli olacaktır. Hemen GIGA yazıp 5555’e mesaj atarak katılma isteğinde bulunabilirsiniz ve onay mesajı ile 10 GB internetinizi doya doya kullanmaya başlayabilirsiniz.

4GB-10GB Arası Bedava internet Kazanma Kampanyası

Bu kampanyadan yararlanmak için 4.5G SIM yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bu kampanya ile 4GB-10GB arası bedava internet kazanabilirsiniz. Miktar belli olmamakla beraber kaç GB kazandığınız size SMS ile bildirilecektir.

4. 4,5G Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

 4,5G uyumlu bir cihazınız varsa bu kampanya tam da size göre. Mevcut kartınızı 4,5G uyumlu bir SIM Kart ile ücretsiz olarak bir Türk Telekom Cep Merkezi’nde değiştirin ve hediye olarak tam 30 gün geçerli hediye 1 GB İnternet sahibi olun.

 

4,5G Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası’na Nasıl Katılırım?

 4,5G Bedava İnternet Kampanyası’na katılmak isteyen müşterilerin mevcut SIM kartlarını 4,5G uyumlu bir kartla değiştirdikten sonra sadece 5555”e 4,5G SIM yazıp SMS göndermeleri yeterli olacaktır. Bu işlemi yapan herkes 30 gün geçerli 1 GB hediye internet kazanacaktır.

5. turktelekom.com.tr ya da Türk Telekom mobil uygulamalarından kredi kartı ya da banka kartı ile TL yükleyenlere anında 1 GB internet hediye!

Kampanyaya kaydolan müşterilerden turktelekom.com.tr ya da Türk Telekom mobil uygulamalarından kredi kartı ya da banka kartıyla TL yükleyenler 30 TL ve üzeri yüklemelerinde 7 gün geçerli yurtiçi hediye 1 GB cepten internet, 30 TL altı yüklemelerde 24 saat geçerli yurtiçi hediye 1 GB cepten internet kazanıyor.

Ayrıca kampanyaya kaydolan müşterilerden otomatik yükleme talimatı vermiş müşterilerin, talimat ile gerçekleşen yüklemeleri de aynı hediyeleri kazandırıyor!

Sponsorlu BağlantılarSponsorlu bağlantılar

1 GB KAZAN yazıp 5555 ‘ e gönderin.

Kampanyadan BIMCELL, Pocell, PTTcell, Teknosa Mobil, Mobil Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Mobildata Jet tarifeleri dışındaki tüm ön ödemeli bireysel tarifelerde bulunan müşteriler yararlanabilecektir.

Kampanya 15 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir.

6.Hediye Her Yöne Konuşma ve Sosyal Medya Kampanyası

 

Türk Telekom’lu kadınlar için her hafta doyasıya ücretsiz konuşma ve WhatsApp, Facebook ve Twitter’da ücretsiz sosyalleşme zamanı, Şimdi Senin Zamanın!

Kampanya Bilgisi

Kampanyaya kaydolan kadın müşterilerimiz her 30 günde tek seferde yapacakları 30 TL ve üzeri yüklemelerinde hem her hafta 13:00-14:00 saatleri arasında geçerli 1 saat ücretsiz her yöne konuşma hem de WhatsApp için 1 GB, Facebook ve Twitter için 1 GB olmak üzere toplam 2 GB hediye cepten internet kazanıyor.

Bu sayede, sosyal medyada diledikleri gibi paylaşımda bulunuyor, kendi özel saatlerinde doyasıya konuşuyor!

​​​​​​

 
Kimler Alabilir? BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell, Mobil Ofis, Faturasız Bayi,
Katlayan, Standart, Kontrolü SEÇ Tarifeleri ve Mobildata Jet tarifeleri dışındaki
ön ödemeli bireysel tarifelerden birinde bulunan ve Selfy üyesi olmayan
kadın müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilir.
Ne Alınır? Her hafta 13:00-14:00 saatleri arasında geçerli 1 saat ücretsiz her yöne konuşma

Facebook ve Twitter için 1 GB, WhatsApp için 1 GB olmak üzere aylık toplam 2 GB Cepten İnternet

Ne Ödenir? Ücretsiz
Nasıl Alınır? Konuşma Hediyesi için; HERYONE DK yazıp 5555’e gönderin,
İnternet Hediyesi için; SOSYAL PAKET yazıp 5555’e gönderin,Her 30 günde hattınıza tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmalısınız.

 

7. Türk Telekom Online Yükleme Kampanyası

turktelekom.com.tr ya da Türk Telekom mobil uygulamalarından kredi kartı ya da banka kartıyla ilk defa TL yükleyenler 35 TL ve üzeri yüklemelerinde 30 gün geçerli yurtiçi hediye 4 GB cepten internet, 35 TL altı yüklemelerde 30 gün geçerli yurtiçi hediye 1 GB cepten internet kazanıyor.​

35 TL altı ilk defa online yüklemeye 1 GB hediye

35 TL ve üzeri ilk defa online yüklemeye 4 GB hediye.​​​

EKLE 2GB yazıp 5555′e sms göndermeniz yeterli olacaktır. Türk Telekom bedava internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.

8. Türk Telekom Bedava İnternet (Süresi doldu)

Yeni yılda 4,5G hızında internetin keyfini doyasına çıkarmanı için paketinize ek ücretsiz 2GB internet faydası sizi bekliyor. Yeni Yıl Fırsatı Kampanyası’yla Türk Telekomlular internetin keyfini sürüyor.

Türk Telekom bedava internet yeni yıl kampanyası detayları

  • Kampanya 13 Aralık 2016 – 15 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Yeni Yıl Fırsatı Kampanyası’ndan numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile faturasız tarifelere gelerek Faturasız Dolu 1 GB Paketi, Faturasız Dolu 2 GB Paketi, Faturasız Dolu 3 GB Paketi, Faturasız Dopdolu 1 GB Paketi, Faturasız Dopdolu 2 GB Paketi, Faturasız Dopdolu 3 GB Paketi, O Ses Türkiye Paketi, Selfy O Ses Türkiye Paketi veya 10 Numara Paketi’ne son 30 gün içinde başarı ile kaydolmuş müşteriler faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında müşterilere tek seferde 20 TL veya üzeri yükleme karşılığında 30 günlük ücretsiz 2 GB ek internet faydası sunulmaktadır. 2 GB internet faydası 6 ay boyunca her ay tanımlanacak olup, 6’ıncı ay sonunda sona erecektir.
 • Kampanyadan faydalanmak için EKLE 2GB yazıp 5555’e gönderilerek veya müşteri hizmetleri kanalları aracılığıyla kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.
 • Kayıt esnasında yükleme yapma şartı aranmaz. Kayıt öncesinde ise 48 saat içinde 20 TL veya üzeri yükleme yapanlar kabul edilir. Son 48 saat içinde yükleme yapmamış müşteriler EKLE 2GB yazıp 5555‘e yolladıktan sonra 20 TL veya üzeri yükledikleri takdirde kampanyaları aktif hale gelecektir.
 • İlgili hatta tanımlı farklı bir data faydası ya da data paketi olması halinde öncelikli olarak Yeni Yıl Fırsatı Kampanyası kapsamında sunulan ek data hakkı kullanılacaktır.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ücretsiz internet hakları 3. şahıslara transfer edilememektedir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz internet hakları, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

8. Selfy’den Hediye 1GB Kampanyası

Selfy’den Hediye 1GB kampanyasıyla hattına tek seferde 30 TL ve üzeri yükleyen faturasız Selfy’liler, 1GB BEDAVA internet kazanıyor!​

 • Kampanyadan faturasız Dopdolu 1GB, Dopdolu 2GB, Dopdolu 3GB paketleri hattında aktif olarak tanımlı olan Woops’lular yararlanabilir.
 • Kampanyaya katılmak için DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor. SMS ile işim olmaz diyorsan Müşteri Hizmetlerini arayarak da kampanyaya katılabilirsin. Kampanyaya katılım ücretsizdir.

9. 7 TL’ye 2GB Ek İnternet Kampanyası

Sponsorlu BağlantılarSponsorlu bağlantılar

Türk Telekom mevcut mobil kullanıcılarına özel faturalı tarifeler ve faturasız paketler için tarife/paketlerini 2GB genişletme fırsatı sunuyoruz! Böylece 4.5G lansmanıyla birlikte müşterilere internet faydalarını genişletme avantajı sağlıyoruz.

Türk Telekom mevcut mobil müşteriler; 2GB EK yazıp 5555’e göndererek, mevcut paket ve tarife fiyatına ek sadece 7 TL ödeyerek paket/tarifelerine 2GB internet daha ekleyebileceklerdir.

Faturasız:

 • Faturasızda Büyük Fırsat 1GB, Kolay 2GB, Büyük Fırsat 2GB, Süper Fırsat, Yeni Yıl 2GB ve Yeni Yıl 4GB paketlerinden son 30 gündür faydalanan müşteriler, paket fiyatlarına ek 7 TL’ye 2GB daha fazla cepte internet içeren yeni çoklu paketlerden yararlanabilirler.

Faturalı:

 • Müşterilerimiz; Faturalı Ekstra 2GB İnternet Paketi’ne 12 fatura dönemi pakette kalma sözü vererek kayıt olabilirler. Pakete kaydolan müşterilerimiz; 12 fatura dönemi boyunca aylık 7 TL’ye, 12 fatura döneminin sonrasında ise aylık 15 TL’ye paketten faydalanabilirler.

10.Selfy’nin Mor Hediye 1GB Kampanyası

Selfy’nin Mor Hediye 1GB Kampanyası ile Selfy’nin Mor Paketleri’ndeki faturasız hat kullanıcısı Selfy’liler paketlerine ek BEDAVA 1GB kazanıyor!

Kampanya Bilgisi

Selfy’nin Mor Hediye 1GB Kampanyası ile Selfy’nin Mor Paketleri’ndeki faturasız hat kullanıcısı Selfy’liler paketlerine ek BEDAVA 1GB kazanıyor!

 • Selfy’nin Mor Hediye 1GB Kampanyası’na katılmak için Selfy’nin Mor Paketleri’nden birinin hattın üzerinde aktif olması gereklidir.
 • Kampanyaya kayıt için faturasız hattından MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.
 • Kampanyaya katılım ve kampanya kapsamında sunulan fayda ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Üstelik faydadan yararlanmaya devam etmek için tek yapman gereken her ay hattına tek seferde en az 30 TL ve üzeri yüklemek.

11.Hediye Sosyal Medya Kampanyası

Hediye Sosyal Medya Kampanyası ile WhatsApp, Facebook ve Twitter’da ücretsiz sosyalleşme zamanı, şimdi senin zamanın!

Kampanya Bilgisi

Hediye Sosyal Medya Kampanyası’na kaydolan kadın müşterilerimiz her 30 günde tek seferde yapacakları 30 TL ve üzeri yüklemelerinde WhatsApp için 1 GB, Facebook ve Twitter için 1 GB olmak üzere toplam 2 GB hediye cepten internet kazanıyor, sosyal medyada diledikleri gibi paylaşımda bulunuyor, vakit geçiriyor!

SOSYAL PAKET yazıp 5555 ‘e gönderin.

12.Coşturan 3GB Paketi Hediye 1GB Kampanyası

Coşturan 3GB Paketi Hediye 1GB Kampanyası ile numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile faturasız Fenercell Şampiyon, GSMobile Şampiyon, BURSASPORCELL Şampiyon ve KONYASPORCELL Şampiyon Tarifeleri’nden birine gelip; Coşturan 3GB Paketini alan müşterilerimizin paketlerine ek olarak aylık 1GB HEDİYE!

Üstelik faydadan yararlanmaya devam etmek için tek yapmanız gereken her ay hattınıza tek seferde en az 30 TL ve üzeri yüklemek.

13.E-fatura Hediye 1GB Kampanyası

Hemen E-fatura abonesi olun, 1GB internetin keyfini sürün!

E-fatura aboneliğinizi başlatarak faturalarınızı e-posta adresiniz üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz, aynı zamanda kağıt israfını önleyerek doğaya katkıda bulunabilirsiniz. ​​

1GB e-mail adresiniz yazıp 3008‘e gönderin.
Örnek: 1GB turktelekom@turktelekom.com -> 3008

Türk Telekom Ramazan ve Sahur Paketi 2018 Mayıs-Haziran

Türk Telekom (Avea) Faturasız ve Faturalı Paketler

Yorumlar 16

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kampanya detaylarını okursanız Türk telekom bedava internet paketlerinin faturalı veya faturasız olduğu belirtilmiştir. Bu açıklamalara dikkat ediniz.

 1. Yani faturasızlara bu çoklığun sebebi aynı şeyler yada daha fazlası faturalıyada olsun ya bu ne saçmalık

Giriş

reset password

Geri
Giriş