Daykan

Turk Telekom ArayanıBil Plus 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turk Telekom ArayanıBil Plus 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom (Avea) Bedava internet paketlerinden bir yenisini daha hizmetinize sundu. Türk Telekom hediye internet fırsatlarını kaçırmamak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Türk Telekom Arayanıbil Plus servisini kullanan abonelerine bedava internet paketi tanımlıyor. Bu servisten yararlanıp bedava internet kazanmak için aşağıdaki bilgilendirmeleri dikkatlice okuyunuz.

ArayanıBil Plus’a abone olanlara 1 GB İnternet Paketi Hediye!

ArayanıBil Plus servisine abone olanlar hem hiçbir aramayı kaçırmıyor hem de anında 1 GB’lık internet paketi kazanıyor.

ArayanıBil Plus servisine aylık abone olarak Haftalık 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Servise aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7065’e SMS gönderebilirsiniz.

ArayanıBil Plus servisine 6 aylık abone olarak Aylık 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Servise 6 aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7066’ya SMS gönderebilirsiniz.

Aylık abonelik için, haftalık 1GB hediye
PLUS yazıp 7065’e gönderin.
6 aylık abonelik için, aylık 1GB hediye
PLUS yazıp 7066’ya gönderin.
  • Kampanya 30.04.2018 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan ArayanıBil Plus servisine başarılı şekilde 1 aylık ya da 6 aylık süreyle abonelik gerçekleştiren faturalı veya faturasız tüm Türk Telekom mobil müşterileri yararlanabilir.
  • Servise aylık abonelik gerçekleştirilirse haftalık 1GB data paketi, servise 6 aylık abonelik gerçekleştirilirse aylık 1GB data paketi hediye edilecektir.
  • Servis aktivasyonu sonrasında, 1 GB hediye internet paketi otomatik olarak tanımlanacak ve tanımlanma bilgisi SMS ile abonelere bildirilecektir.
  • Müşterilerimiz kampanyadan sadece 1 kere faydalanabilirler.
  • Türk Telekom kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Daykan 2016