Daykan

Sildiğiniz Dosyaları Kurtarmak Çok Kolay

23.11.2018
282
Sildiğiniz Dosyaları Kurtarmak Çok Kolay

Çağımızın gerekliliklerinin başında gelen dijital ortamda veri ve dosya saklama işlemleri bazen hüsranla sonlanabiliyor. Sahip olduğunuz dosyaların yanlış bir hareket veya tıklama sonucunda sonsuza dek silindiğine oldukça sık şahit olmuşuzdur. Bu gibi durumlardan kurtulmanın en iyi yolu olan ve ücretsiz kullanımıyla dikkatleri üzerine çeken EaseUS Data Recovery Wizard Free 12.9 programı sayesinde, her zaman kaybolmuş dosyalarınıza tekrardan ulaşmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. EaseUS veri kurtarma programı, ücretsiz ve tam sürüm olmak üzere iki farklı şekilde servis edildiği gibi; her zaman harici veya dahili disklerinizde yer alan, daha önceden silinmiş dosyalarınıza da sorunsuz olarak ulaşma kolaylığı yaşatmaktadır. Elde edeceğiniz en iyi imkanlarla birlikte, sahip olduğunuz ancak ulaşılması imkansız gelen her uzantıdaki dosyayı rahatlıkla sildiğiniz alana yeniden getirebilirsiniz.

Kolaylıkla indirebileceğiniz ve rahat kullanımıyla da dikkat çeken özellikte olan EaseUS veri kurtarma programı, doğru zamanda en iyi imkanlara erişmenize olanak sunmaktadır. İsteklerinize cevap bulabileceğiniz gibi, aradığınız kaliteli bir uygulama sayesinde de asla sorun yaşamazsınız.

Programı Nasıl İndirebilirim?

Bilgisayarınızdan veya harici diskinizden silinmiş olan bütün dosyalara en hızlı şekilde ulaşabilmek için indirebileceğiniz EaseUS Data Recovery Wizard program adresine girmeniz gerekmektedir. Linke direkt tıklayarak ulaşabileceğiniz indirme sayfasında karşınıza çıkan ‘’Free Download’’ bölümüne tıklayıp, ücretsiz sürümünü rahatlıkla indirebilirsiniz. Ücretsiz sürümle birlikte, toplam 2 GB boyutunda dosya kurtarma işlemi sağlayabilirsiniz. Eğer sınırsız kurtarma alanına ihtiyaç duyacak olursanız, Premium üyelik almanız ve üyeliğinizi yükseltmeniz gerekecektir.

İndirdikten sonra, bildiğiniz yöntemlerle rahatlıkla Setup dosyasına tıklayıp, programı bilgisayarınıza kurup, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Veri Kurtarma İşlemleri Nasıl Yapılır?

Veri kurtarma işlemine başlamadan önce, eğer harici bir disk üzerinden kurtarma sağlayacaksınız, bilgisayarınıza takmanız gerekmektedir. Daha sonra, programı çalıştırdığınız zaman, o an bilgisayarınızda aktif olan harici ve dahili bütün disklerinizi göreceksiniz. Bu alanda, kurtarmak istediğiniz dosyaların bulunduğu diski seçerek, Tara seçeneğine basmanız gerekmektedir.

 

Tarama işlemine başladığınız andan itibaren, EaseUS veri kurtarma programı mevcutta yer alan bütün silinmiş dosyaları taramaya başlayacak ve sol alt köşede sizlere tahmini süre verecektir. Bu süreyle ilişkili olarak, sildiğiniz dosyaların çok veya az olmasıyla alakalı olarak değişimlerle karşılaşabilirsiniz.

Son olarak tarama işlemi sonlandıktan sonra, bugüne kadar sildiğiniz bütün dosyalara sizlere program arayüzünde sunulacaktır. İstediğiniz dosyanın üzerine tıklayarak, sağ alt tarafta bulunan ‘’Kurtar’’ butonuna basıp, arkanıza yaslanmanız yeterli olacaktır. Sildiğiniz dosya, artık sildiğiniz alanda sizleri bekliyor.

En doğru yöntemlerle en kaliteli çözümleri sunacak olan mükemmel bir fırsat içeren EaseUS programı kullanmak 2 GB’a kadar ücretsizdir.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Daykan 2016