PTT Bank Emekli Promosyonu Verecek Mi?

PTT Bank emekli promosyonu veriyor mu? PTT Bank emekli promosyon ödemeleri için SGK ile imzaladığı protokol gereği ödeme yapmaya başlayacak. Geçtiğimiz günlerde emekli promosyonlarının yatırılacağı tarihler PTT Bank tarafından açıklandı.


PTT Bank maaş müşterileri için emekli promosyon ödemesi yapacak. Ödemeye önümüzdeki günlerde başlayacak olan PTT mart ayından itibaren emekli promosyon ödemelerine başlayacak. Diğer bankaların promosyonlar için sunduğu çeşitli şartları bir kenara koyan PTT Bank 3 yıllık bir sözleşme ile promosyon ödemesini gerçekleştiriyor. Diğer bankalar emekli promosyonunu almak için müşterilerine kredi kartı kullanma zorunluluğu, otomatik ödeme zorunluluğu ve ek hesap açma gibi şartlar sunmakta.

PTT Bank aracılığıyla maaşını alan emeklilerimizin promosyonları, Mart 2017 tarihinden itibaren başlayacak. Maaşı 2 bin liraya kadar olan emekliler 3 yıl için 375 TL emekli promosyonu alabilecek.

Sponsorlu Bağlantılar

PTT Bank; 3 yıllığına sözleşme imzalayan emekliler için, kargoda %20, e-ticaret işlemlerinde %10 ve PTT Bank üzerinden havale yapmaları durumunda ise %20 oranında indirim fırsatı da sunuyor.

 

PTT Bank Emekli Promosyon Ödeme Tarihleri

Tarihler T.C. kimlik numarasının son harfine göre yapılacaktır.

0 ve 2 olanlar Mart 2017 tarihinde,
4 ve 6 olanlar Nisan 2017,
8 olanlar ise Mayıs 2017 tarihinde emekli promosyonlarını alabilecekler

Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PTT Bank Emekli Promosyonu Verecek Mi?

Giriş

reset password

Geri
Giriş