Microsoft Yeni Surface Bilgisayarının Tanıtımını Gerçekleştirdi


Surface Pro 6

Apple’ın bilgisayar konusunda bu sene sessiz kalması Microsoft’un işine gelebilir. Microsoft, 2 Ekim’de düzenlediği etkinlikte birçok ürününü tanıttı. Aralarında en fazla dikkat çeken Laptop, Surface Pro ve Studio cihazlarıdır.

Microsoft, dizüstü bakımından çok iyi işler yapıyor. Şirket, Windows 10’u da güçlendirerek kararlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Gerçekleştirdiği lansmanda yeni cihazlarını tanıttı.  Cihazlarda geçtiğimiz senenin sürümlerine göre tasarım bakımından pek fazla değişiklik yer almıyor. 2018 yılında Microsoft teknik performans yenilikleri ile doldu. Laptop 2’nin siyah boyası ve Surface Pro 6 ile en büyük tasarım yeniliğine imza attı.

Bunun haricinde Microsoft’un tasarım çizgisi hiç değişmedi. Bu adı geçen 2 üründe de (Laptop 2 ile Surface Pro) kullanıcılarının moralini bozan ise, USB-C portunun olmaması. Microsoft’un yeni Surface Studio’da Nvidia 1070 kullanması ileri ki işler için değişiklik yapmadığını ifade ediyor. Bu bilgisayarlar iş için pek de yeterli değildir. Microsoft, yeni ürünlerinde net kontrast ile parlak bir ekran sunuyor. Parlaklık %30 kontrast da %22 oranında yükselmiş vaziyettedir.

Comments 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Microsoft Yeni Surface Bilgisayarının Tanıtımını Gerçekleştirdi

log in

reset password

Back to
log in