Daykan

GS Destek 1GB Hediye Bedava İnternet kampanyası

GS Destek 1GB Hediye Bedava İnternet kampanyası

Turkcell Bedava internet kampanyalarına bir yenisini Galatasaraylı kullanıcıları için ekledi. Sarı Kırmızılılar takımlarını desteklerken Turkcell’den hediye internet kazanma fırsatı buluyor.

Galatasaray’ın kazandığı her maçta Sarı Kırmızı Destek paketliler hediye internet kazanıyor.

Ücretsiz
31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli.
Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerli olacaktır. Kampanyadan bireysel postpaid ve prepaid Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerdeki müşteriler faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında bu paketlerdeki müşterilere Türkiye Süper Lig maçları baz alınacak şekilde Galatasaray’ın yendiği her maçta günlük 1GB internet hediye edilecektir. Kampanya aktiflendiği tarihten itibaren geçerlidir ve otomatik yenilenmez. Kampanya kapsamındaki kullanılmayan faydalar devretmez. Kampanya faydalarının bitiminde sonra ya da kampanya süresinin sona ermesinden sonra müşterilerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Kampanya kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Müşterilerimiz, iletilecek olan bilgilendirmenin ardından paketlerini kullanmaya başlayabilirler. Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılabilecek ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir. Kampanyadaki faydalar iptal edildiğinde fayda dönem sonunda sonlanır.
  • Kampanyadan Sarı Kırmızı Destek paketindeki müşteriler otomatik olarak faydalanacaklardır. Her hangi bir ek işlem gerekmez.

  • Kampanya kapsamında bu paketlerdeki müşterilere Türkiye Süper Lig maçları baz alınacak şekilde Galatasaray’ın yendiği her maçta günlük 1GB internet hediye edilecektir.
  • KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderdiğinizde fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ SMS/  internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. okan dedi ki:

    Galatasaray 1 Numara

Daykan 2016