Daykan

Google Ödüllü Anketler ile Nasıl Para kazanılır?

04.06.2017
295
Google Ödüllü Anketler ile Nasıl Para kazanılır?

Google Surveys tarafından geliştirilmiş bir uygulama olan Google Ödüllü Anketler ile kısa anket sorularını yanıtlayarak Google Play kredisi kazanın.

Anketlere katılmak çok kolay. Uygulamayı indirip kendinizle ilgili temel soruları yanıtladıktan sonra haftada bir kez (gönderim sıklığı artıp azalabilir) anket almaya başlarsınız. Sizin için kısa ve alakalı bir anket hazırlandığında telefonunuza bildirim gönderilir. Bu anketi tamamlayarak 1,79 TL tutarına kadar Play kredisi kazanabilirsiniz. “En iyi logo hangisi?”, “En ilgi çekici tanıtım hangisi?”, “Planladığınız bir sonraki seyahat ne zaman?” gibi çeşitli sorularla karşılaşabilirsiniz.

Uygulamayı indirmek için tıklayın.

Uygulama Yorumları:
Uygulama süper, lakin bazı eksikleri var. Örneğin aynı gmail üzerinden başka bir android cihazdan uygulamaya giriş yapıldığında yeni profil açmayalım var olan profil ile devam edilebilsin. Şunuda belirtmek isterim anketten aldığımız krediler oyun içi alışverişlerinide kapsarsa vazgeçilmez bir uygulama olur. Bunların dışında gayet güzel bir çalışma olmuş.

Sevgili arkadaşlar, Uygulama çok iyi, şu anda 59KR kazanmış bulunmaktayım size bu uygulamayı eleştireceğim.Öncelikle onay gelmediyse en baştaki adresleri ve anket sorularını yanlış cevaplamışsınızdır.Ben doğru cevapladim ve 1 saat içinde onaylandı. Saygılarımla.

Mukemmel bir uygulama. Ucretsiz Google Play parasi kazaniyorum. Eger anketiniz onaylanmadiysa baska bir hesapta sorulari “daha dogru cevaplayin”. Bazi kisiler cok az veriyo diyor. Sukret , belkide hic kazanamazdin.

Cook guzel bir uygulama ama banamı öyle geldi yoksa bendemi sorun var anket fazla gelmiyor çok gelenler varsa söyleyebilirimi lütfen arkadaşlar

Fikir alışverişi açısından güzel bir mantığa sahip olan uygulama. Lakin, halen ilk ödüllü anketi doldurmamış oluşumuz oldukça can sıkıcı.

Sponsorlu Bağlantılar
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Daykan 2016