Daykan

Facebook Messenger’da diğer kutusuna nasıl bakılır?

14.03.2017
97.999

Facebook yeni getirdiği özellikle eskiden “Diğer kutusu” olarak bildiğimiz bazı mesajların saklandığı yeri artık “Mesaj İstekleri” olarak adlandırıyor. Hatta bir önceki güncellemelerde Facebook Messenger filtrelenen mesajlar olarak karşımıza geliyordu. Bu yazımızda Facebook Messenger filtrelenen mesajları görme, Facebook Messenger diğer kutusuna bakma ve Facebook Messenger mesaj isteklerini görme gibi sorularınızı cevaplıyoruz.

Facebook Messenger’da diğer kutusuna nasıl bakılır?

Facebook yeni getirdiği özellikle eskiden “Diğer kutusu” olarak bildiğimiz bazı mesajların saklandığı yeri artık “Mesaj İstekleri” olarak adlandırıyor. Bir çok kişi akıllı telefonundan diğer kutusuna bakamıyor ve orada bulunan mesajları göremiyor. Daha sonra tarayıcıdan bakmaya çalışsanız da yine Facebook Messenger’a yönlendiriyor ve bu mesajlara ulaşamıyorsunuz.

Bu durumda bir kaç çözüm sunacağız. Hangi çözüm başlığı size uygunsa onu dikkate alınız!

1.Facebook Messenger’ı Güncellemek

Son güncellemeden sonra mesaj isteklerine ulaşmak çok kolay bir hal aldı aşağıdaki resimleri inceleyelim.

Facebook Messenger’a  girdikten sonra sağ alttaki menü butonuna tıkladıktan sonra karşınıza “Mesaj İstekleri” bölümü gelecektir.

2. Eski sürümler için Diğer kutusuna ulaşmak

Facebook Messenger’a girdikten sonra üst tarafta ayarlar çarkına tıklıyoruz karşımıza gelen ekrandan İnsanlar bölümüne giriyoruz.

 

Daha sonra Mesaj istekleri bölümü karşınıza gelecektir.

3.Tarayıcıdan Filtrelenen Mesajlara ulaşmak

Linke tıklayarak diğer kutunuza ulaşabilirsiniz. http://www.facebook.com/messages/other/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Daykan 2016