Daykan

Bimcell ek internet paketleri nasıl yapılır?

24.09.2018
288
Bimcell ek internet paketleri nasıl yapılır?

BİMcell’in kullanıcılarına sunduğu internet paketlerini sizler için derledik. Kullanımdan kaldırılan internet paketleri yazımızda mevcut değildir. BİMcell ek internet paketlerini aşağıdaki yazımızdan inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgiyi BİMcell resmi sayfasından alabilirsiniz.

BİMcell ile ihtiyacınıza uygun internet paketini anında alıp cep telefonunuzda internet en ekonomik şekilde bağlanabilirsiniz.

Üstelik paketinizi ayda 1 kere kullanma koşulu da yok. Aynı ay içerisinde istediğiniz kadar paket satın alabilirsiniz.

İptal etmediğiniz ve yeterli bakiye bulunduğu takdirde paketiniz bittiğinde otomatik yenilenir.

Paket Süreleri Aylıktır.

Nasıl Alırım?

250 MB 5 TL

250MB yazıp 4551’e gönderin

1 GB 9 TL

1GB yazıp 4551’e gönderin

2 GB 16 TL

2GB yazıp 4551’e gönderin

*120#’yi tuşlayıp İnternet Paketleri’ni seçin

BİMcell internet paketleri Nedir? 

BİMcell internet paketleri sabit ücretli, indirimli, internete erişim paketleridir.

İnternet paketleri otomatik olarak yenilenir mi?

Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) veya kullanım süresi dolmadan paket bittiğinde otomatik olarak yenilenir. Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz. Yenileme yapılmazsa internet kullanımı MB başına 50 kuruştur. Paketin bir internet oturumu sırasında bitmesi durumunda oturum sonuna kadar olan kullanım KB başına 0,00492KR ile ücretlendirilir.

İnternet paketini *120#yi tuşlayarak nasıl satın alabilirim?

*120#yi tuşladığınızda BİMcell paketlerine ulaşırsınız. Paketi satın almak için karşınıza gelen ekranda ilgili paket için tuşlama yapmanız gerekmektedir. İnternet paketleri için paket tipi olarak “İnternet Paketleri”ni seçiniz. Seçiminizin ardından istediğiniz paketin numarasını giriniz. Karşınıza paket içeriği ve fiyatına dair bilgilendirme ekranı gelecektir. Bu paketi satın aldığınız anlamına gelmez. Satın almak için bilgilendirme ekranında “1-Satın Al” seçeneğini göreceksiniz. “Cevapla”yı seçip “1”i tuşladığınızda paketi satın almış olacaksınız. Paket kaydınız tamamlandığında onay mesajı gelecektir.

İnternet paketimi nasıl iptal edebilirim?

Aylık internet paketleri iptal talebini iletmediğiniz sürece her ay veya kullanım süresi dolmadan paket bittiğinde otomatik yenilenir. Paketinizi iptal etmek istiyorsanız 250 MB paketi için IPTAL250MB, 1 GB paketi için IPTAL1GB ve 2 GB paketi için IPTAL2GB yazıp 4551’e SMS gönderebilirsiniz. İptal ettiğinizde paketiniz otomatik yenilenmeyecektir.

İnternet paketimi iptal ettirdikten sonra kalan kullanım hakkım silinir mi?

Hayır. İnternet paketini iptal eden müşterilerimiz kalan haklarını paketlerinin son kullanım tarihine kadar kullanabilirler.

Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Daykan 2016