Turkcell  bedava internet paketlerini sizler için derledik. Turkcell bedava internet 2017 Mart ve Nisan Ayında Turkcell ücretsiz internet nasıl yapılır gibi sorularınıza bu konuda cevap bulabilirsiniz. Turkcell’in 1GB,2GB,3GB,4GB,5GB,6GB vb. bedava internet kampanyalarını bu sayfada yayınlamaktayız. Yazımızdaki Turkcell bedava internet başlıklarını inceledikten sonra size uygun olan bedava interneti kullanabilirsiniz. Türkcell bedava internet paketlerinin tanıtımı yapılmaktadır.

1. 4.5G’li Hediye 4.5 GB İnternet Kampanyası

Kampanyadan 1 Aralık 2016 – 31 Mayıs 2017 tarihleri arasında 4.5G uyumlu SIM Kart alan ve 4.5G uyumlu cihazkullanan Turkcell müşterileri yararlanabileceklerdir. Koşulları sağlayan müşterilerin ek bir işlem yapmasınagerek kalmadan otomatik olarak kampanyadan faydalanmaları sağlanacaktır.

2. GNÇ Uygulamasını İndir 1GB Bedava İnternet Kazan

30 Haziran 2017 yılına kadar geçerli olan Turkcell bedava internet paketlerinden olan 1GB limite sahip olan internet paketinden sizlerde yararlanmak istiyorsanız hemen kullanmış olduğunuz cihazlarınıza Google Play & App Store üzerinden GNÇ uygulamasını indirerek 1 haftalık 1GB internet paketini yapabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2017 yılının yeni seçeneklerinden olan GNÇ uygulamasındaki bedava internet sayesinde sizlerde hem 1 hafta boyunca bedava internete giriyorsunuz ve hem de Turkcell operatöründe birçok fırsatları GNÇ uygulamasından takip ediyorsunuz.

GNÇ uygulamasını Google Play’den ya da App Store üzerinden indirebilirsiniz.
GNÇ uygulaması haftalık 1GB internet paketi vermektedir.
Turkcell GNÇ uygulamasını indirmek ücretsizdir.

Turkcell Bedava İnternet 2017
Güncel ve daha önceden hiç kullanmadığınız bedava internet paketlerini bu kısımdan bulabilir ve kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Turkcell bedava internet 2017 yılına ait güncel uygulama kampanyaları ile bedava internet kodları.

3.Turkcell 4.5G Salla Kazan Bedava İnternet Paketi

Turkcell Hesabım uygulaması kalan kullanımlarınızı kontrol edebileceğiniz, fatura detaylarınıza bakıp ödeme yapabileceğiniz, TL yükleme, hat ayarı yapma, paket satın alma gibi işlemlerinizi kolayca yapabileceğiniz Turkcell uygulamasıdır.

Kampanyadan her hafta sadece 1 kere yararlanılabilir.

Kampanyadan sadece cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell Bireysel ve Kurumsal, Faturalı ve Hazırkart, aktif, ses aboneleri yararlanabilir. Bu kitlede olup, halihazırda 4.5G abonesi olmayan aboneler 4.5G Salla Kazan Kampanyası’na katılıp hediyelerini aldıklarında 4.5G aboneliğine kayıt edilir.

Hediye alma hakkı yenilenmeden cihazı ve sim kartı 4.5G uyumlu hale yeni gelen aboneler, hediye alma hakkını bir sonraki haftanın başında Pazartesi günü alır. Hediye alma hakkı için Pazartesi gününden geriye dönük olarak 7 gün cihaz ve sim kart uyumluluk kontrolü yapılır.

Data hatları kampanyadan yararlanamaz.

Kampanya 20 Şubat 2017 günü başlar ve 24 Nisan 2017 saat 09.00’a kadar geçerlidir.

Hediye alma hakkı her Pazartesi saat 09.00’da yenilenir ve Pazar 23.50’ye kadar geçerli olur.

4. 4.5G Hediye BiP 1GB Kampanyası

BiP ile internet paketinizden harcamadan,  4.5G hızında sesli ve görüntülü arama yapabilirsiniz!

Hazır kart Üçlü Paketler Kampanyası dahilinde sunulan Uçuran 2GB, Uçuran 2GB Plus, Uçuran 3GB, Uçuran 3GB Plus, Uçuran 4GB, Uçuran 4GB Plus paketlerini  alan müşterilerimiz veya Mini 1GB Paketi , Super Yıldız Paketi, Yıldız 1GB, Yıldız 3GB,Yıldız 3GB Paketi, Yıldız 4GB Paketi, Yıldız 5GB Paketi, Yıldız 6GB, BOL 1GB, BOL 2GB, Bol 3GB Paketi, Yeni Yıldız 1GB Paketi kampanyalarının birinden yararlanan müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanabilir.

Kampanya kapsamında ilgili paketlerde yer alan abonelerin BiP üzerinden yaptıkları sesli ve görüntülü aramalar 1GB’lık ek hediye internet paketinden düşecektir. Turkcell müşterilerinin BiP üzerinden yapacakları mesajlaşma, fotoğraf ve video gönderimleri ise her durumda internet paketinden harcamadan, ücretsiz olarak gerçekleşmektedir.

5. Bip Messenger 5 Arkadaşını Getir Sende Kazan

Arkadaşlarına Bip Messenger üzerinden ücretsiz SMS ile Bip Messenger uygulamasından haberdar et. 5 arkadaşın Bip Messenger kullanmaya başlayınca 1 aylık 1GB bedava internet kazan.

6. Turkcell Bedava İnternet

Turkcell çekilişlerine katılmak ve üstelik 500MB Goller Cepte bedava internet kazanabilir hem de takımınızı destekleyebilir ve takımınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Turkcell Goller Cepte uygulamasını Google Play’den ve ya App Store’den ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamaya gerekiyorsa Facebook hesabınız ile giriş yapın ve ardından sol üst köşedeki menü işaretinden ayarlar kısmına gidip buradan abonelikler kısmından telefon numaranızı eklemeniz durumunda Goller Cepte uygulamasında günlük 500MB bedava internet kazanabilirsiniz.

7. GNÇ Sevgililer Günü Hediye 2 GB Kampanyası

GNÇ’den 14 Şubat güzelliği! GNÇ uygulamasından oynayacağın oyunda Muslera’ya golü at, 2 GB kazan.

Kampanya 7 Şubat 2017 – 14 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyadan 26 yaş altındaki faturalı ve faturasız Turkcell aboneleri sadece bir kez faydalanabilir.
Kampanyaya katılım ücretsizdir.
Kampanyaya katılım GNÇ uygulaması üzerinden yapılacaktır.
Kampanya GNÇ uygulaması üzerinden oynanacak oyunda gol atan abonelere haftalık 2 GB hediye internet paketi tanımlanması içeriğindedir. Hediyeler 14 Şubat i takip eden 72 saat içerisinde tanımlanacaktır.

8. Faturalı Turkcell 20 MB Bedava internet

Bireysel Akıllı Telefon veya Tablet Kampanyası’ndaysanız sözleşmenize ek bir sözleşmeyle 12-24 ay taahhütle Aksesuar Kampanyası’na katılabilirsiniz.

Kampanyadan faydalanabilmek için aşağıdaki cihaz ve tablet kampanyalarından birinde olunması ön koşuldur.

Samsung Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, Nokia Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, Turkcell T serisi Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, iPhone Bireysel Akıllı telefon Kampanyası, LG bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, Sony Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, HTC Bireysel Akıllı Telefon Kampanyası, BlackBerry 10 İnternet Paketli Kampanyası, Bireysel BlackBerry 10 Akıllı Telefon Kampanyası, Bireysel Kontratlı Tablet Kampanyası, 3G’li Tablet Festivali Kampanyası, Bireysel Multimodem Kampanyası, Tarifeye Ek Tablet kampanyasından .

9. Bip Messenger Her Gün Mesaj Gönder 1GB Bedava İnternet Kazanın

Bip Messenger uygulaması 2017 yılında büyük bir hızla büyümeye devam ediyor. Turkcell’in en mükemmel uygulamalarından olan Bip Messenger uygulamasında sizlerde 5 gün boyunca arkadaşlarınıza 10 mesaj göndererek 1GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için telefonlarınıza hemen Google Play veya App Store üzerinden indireceğiniz Bip Messenger uygulaması ile arkadaşlarınıza 5 gün boyunca minimum 10 mesaj gönderin sizlerde 1GB bedava internet kazanın.

 

Giriş

Topluluğumuza katılın!
Bir hesabınız yok mu?
Kayıt ol

Şifremi unuttum

Geri
Giriş

Kayıt ol

Daykan.com Topluluğuna Katılın
Geri
Giriş
Format seçimi yap
Kişilik Testi
Test
Anket
Öykü
Liste
Açık liste
Listelenen
Meme
Video
Ses
REsim