Türk Telekom faturalı hat veya faturasız hatlar için sunduğu kampanyalardan Türk Telekom bedava internet paketlerinin tanıtımlarını sizler için derledik. 2017 yılında ve Ocak ayında kullanabileceğiniz Avea yani Türk Telekom bedava internet paketlerini Türk Telekom bedava internet nasıl yapılır konumuzdan takip edebilirsiniz. Türk Telekom firması kullanıcılarına sürekli belirli kampanyalar sunmaktadır. Bu kampanyalardan haberdar olmak için sayfamızı sık sık ziyaret edebilirsiniz. Türk Telekom ücretsiz internet paketleri yayınlandığı anda bizde yazımızı güncellemekteyiz.

Faturasız 1 Gb Hediye internet Kampanyası

Faturasız 1 GB Bedava İnternet Paketi Kampanyası dâhilinde Türk Telekom uygulamasından kredi kartı veya banka kartı ile yükleme yapan tüm müşterilere anında 1 GB internet hediye edilmektedir. Bu kampanyadan ise BIMCELL, Pocell, PTTcell, Mobil Ofis, katlayan,  Teknosa Mobil Bayi, Standart ve Mobildata Jet tarifeleri dışındaki bütün faturasız hat kullanan müşteriler yararlanabileceklerdir.

Faturasız 1 GB Hediye İnternet Kampanyası’na katılabilmek için ise yükleme yapmadan önce “1 GB KAZAN” yazıp “5555” e göndermeniz yeterli olacaktır.2. Türk Telekom Selfy 2017 Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom operatörünün yeni başlattığı servislerden biri olan Selfy ile tanıştıysanız zaten sizlerin artık geceleri kullanabileceğiniz bedava paketiniz hali hazırda var. Nasıl Mı? Her gün akşam 21.00’dan sabah 09.00’a kadar ücretsiz mesajlaşabilir ve ücretsiz sosyal medya hesaplarınıza selfy ile erişim sağlayabilirsiniz. Bunun için sadece gece yazıp 4545 e gönderin.

3. Türk Telekom Bedava internet 10 GB

 10 GB Bedava İnternet Kampanyası’ndan yararlanmak isteyen müşterilerin sadece faturalı olmaları yeterli olacaktır. Hemen GIGA yazıp 5555’e mesaj atarak katılma isteğinde bulunabilirsiniz ve onay mesajı ile 10 GB internetinizi doya doya kullanmaya başlayabilirsiniz.

4GB-10GB Arası Bedava internet Kazanma Kampanyası

Bu kampanyadan yararlanmak için 4.5G SIM yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bu kampanya ile 4GB-10GB arası bedava internet kazanabilirsiniz. Miktar belli olmamakla beraber kaç GB kazandığınız size SMS ile bildirilecektir.4. 4,5G Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

 4,5G uyumlu bir cihazınız varsa bu kampanya tam da size göre. Mevcut kartınızı 4,5G uyumlu bir SIM Kart ile ücretsiz olarak bir Türk Telekom Cep Merkezi’nde değiştirin ve hediye olarak tam 30 gün geçerli hediye 1 GB İnternet sahibi olun.

4,5G Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası’na Nasıl Katılırım?

 4,5G Bedava İnternet Kampanyası’na katılmak isteyen müşterilerin mevcut SIM kartlarını 4,5G uyumlu bir kartla değiştirdikten sonra sadece 5555”e 4,5G SIM yazıp SMS göndermeleri yeterli olacaktır. Bu işlemi yapan herkes 30 gün geçerli 1 GB hediye internet kazanacaktır.

5. turktelekom.com.tr ya da Türk Telekom mobil uygulamalarından kredi kartı ya da banka kartı ile TL yükleyenlere anında 1 GB internet hediye!

Kampanyaya kaydolan müşterilerden turktelekom.com.tr ya da Türk Telekom mobil uygulamalarından kredi kartı ya da banka kartıyla TL yükleyenler 30 TL ve üzeri yüklemelerinde 7 gün geçerli yurtiçi hediye 1 GB cepten internet, 30 TL altı yüklemelerde 24 saat geçerli yurtiçi hediye 1 GB cepten internet kazanıyor.

Ayrıca kampanyaya kaydolan müşterilerden otomatik yükleme talimatı vermiş müşterilerin, talimat ile gerçekleşen yüklemeleri de aynı hediyeleri kazandırıyor!

1 GB KAZAN yazıp 5555 ‘ e gönderin.

Kampanyadan BIMCELL, Pocell, PTTcell, Teknosa Mobil, Mobil Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Mobildata Jet tarifeleri dışındaki tüm ön ödemeli bireysel tarifelerde bulunan müşteriler yararlanabilecektir.

Kampanya 15 Haziran 2017 tarihine kadar geçerlidir.

6. Türk Telekom Hediye İnternet Kampanyası

Kampanyaya kayıt olan müşteriler tek seferde 50 TL yüklemelerinde 30 gün geçerli 1 GB; tek seferde 100 TL yüklemelerinde 30 gün geçerli 4 GB hediye internet kazanıyor.

HEDIYE INTERNET yazıp 5555 e gönderin.

7. Türk Telekom Online Yükleme Kampanyası

turktelekom.com.tr ya da Türk Telekom mobil uygulamalarından kredi kartı ya da banka kartıyla ilk defa TL yükleyenler 35 TL ve üzeri yüklemelerinde 30 gün geçerli yurtiçi hediye 4 GB cepten internet, 35 TL altı yüklemelerde 30 gün geçerli yurtiçi hediye 1 GB cepten internet kazanıyor.​

35 TL altı ilk defa online yüklemeye 1 GB hediye

35 TL ve üzeri ilk defa online yüklemeye 4 GB hediye.​​​

EKLE 2GB yazıp 5555′e sms göndermeniz yeterli olacaktır. Türk Telekom bedava internet paketi hattınıza tanımlanacaktır.

8. Türk Telekom Bedava İnternet

Yeni yılda 4,5G hızında internetin keyfini doyasına çıkarmanı için paketinize ek ücretsiz 2GB internet faydası sizi bekliyor. Yeni Yıl Fırsatı Kampanyası’yla Türk Telekomlular internetin keyfini sürüyor.

Türk Telekom bedava internet yeni yıl kampanyası detayları

  • Kampanya 13 Aralık 2016 – 15 Ocak 2017 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Yeni Yıl Fırsatı Kampanyası’ndan numara taşıma veya yeni hat tesisi yolu ile faturasız tarifelere gelerek Faturasız Dolu 1 GB Paketi, Faturasız Dolu 2 GB Paketi, Faturasız Dolu 3 GB Paketi, Faturasız Dopdolu 1 GB Paketi, Faturasız Dopdolu 2 GB Paketi, Faturasız Dopdolu 3 GB Paketi, O Ses Türkiye Paketi, Selfy O Ses Türkiye Paketi veya 10 Numara Paketi’ne son 30 gün içinde başarı ile kaydolmuş müşteriler faydalanabilecektir. Kampanya kapsamında müşterilere tek seferde 20 TL veya üzeri yükleme karşılığında 30 günlük ücretsiz 2 GB ek internet faydası sunulmaktadır. 2 GB internet faydası 6 ay boyunca her ay tanımlanacak olup, 6’ıncı ay sonunda sona erecektir.
 • Kampanyadan faydalanmak için EKLE 2GB yazıp 5555’e gönderilerek veya müşteri hizmetleri kanalları aracılığıyla kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.
 • Kayıt esnasında yükleme yapma şartı aranmaz. Kayıt öncesinde ise 48 saat içinde 20 TL veya üzeri yükleme yapanlar kabul edilir. Son 48 saat içinde yükleme yapmamış müşteriler EKLE 2GB yazıp 5555‘e yolladıktan sonra 20 TL veya üzeri yükledikleri takdirde kampanyaları aktif hale gelecektir.
 • İlgili hatta tanımlı farklı bir data faydası ya da data paketi olması halinde öncelikli olarak Yeni Yıl Fırsatı Kampanyası kapsamında sunulan ek data hakkı kullanılacaktır.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ücretsiz internet hakları 3. şahıslara transfer edilememektedir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu ücretsiz internet hakları, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

8. Selfy’den Hediye 1GB Kampanyası

Selfy’den Hediye 1GB kampanyasıyla hattına tek seferde 30 TL ve üzeri yükleyen faturasız Selfy’liler, 1GB BEDAVA internet kazanıyor!​

 • Kampanyadan faturasız Dopdolu 1GB, Dopdolu 2GB, Dopdolu 3GB paketleri hattında aktif olarak tanımlı olan Woops’lular yararlanabilir.
 • Kampanyaya katılmak için DOPDOLU HEDIYE yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndermen gerekiyor. SMS ile işim olmaz diyorsan Müşteri Hizmetlerini arayarak da kampanyaya katılabilirsin. Kampanyaya katılım ücretsizdir.

9. 7 TL’ye 2GB Ek İnternet Kampanyası

Türk Telekom mevcut mobil kullanıcılarına özel faturalı tarifeler ve faturasız paketler için tarife/paketlerini 2GB genişletme fırsatı sunuyoruz! Böylece 4.5G lansmanıyla birlikte müşterilere internet faydalarını genişletme avantajı sağlıyoruz.

Türk Telekom mevcut mobil müşteriler; 2GB EK yazıp 5555’e göndererek, mevcut paket ve tarife fiyatına ek sadece 7 TL ödeyerek paket/tarifelerine 2GB internet daha ekleyebileceklerdir.

Faturasız:

 • Faturasızda Büyük Fırsat 1GB, Kolay 2GB, Büyük Fırsat 2GB, Süper Fırsat, Yeni Yıl 2GB ve Yeni Yıl 4GB paketlerinden son 30 gündür faydalanan müşteriler, paket fiyatlarına ek 7 TL’ye 2GB daha fazla cepte internet içeren yeni çoklu paketlerden yararlanabilirler.

Faturalı:

 • Müşterilerimiz; Faturalı Ekstra 2GB İnternet Paketi’ne 12 fatura dönemi pakette kalma sözü vererek kayıt olabilirler. Pakete kaydolan müşterilerimiz; 12 fatura dönemi boyunca aylık 7 TL’ye, 12 fatura döneminin sonrasında ise aylık 15 TL’ye paketten faydalanabilirler.

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır? (2017)

Giriş

Topluluğumuza katılın!
Bir hesabınız yok mu?
Kayıt ol

Şifremi unuttum

Geri
Giriş

Kayıt ol

Daykan.com Topluluğuna Katılın
Geri
Giriş
Format seçimi yap
Kişilik Testi
Test
Anket
Öykü
Liste
Açık liste
Listelenen
Meme
Video
Ses
REsim