Instagram Gizli Profili Görme


Instagram dünya genelinde en büyük fotoğraf paylaşma uygulaması olarak görünüyor, hal böyle olunca kullanıcı sayısı da bir hayli fazla. İnsanlar kendi özel hayatlarını veya firmalar kendi ürünlerini paylaşmak için sürekli paylaşım yapıyorlar. Bazı kişilerin profilleri gizli olduğundan maalesef ki görememekten şikayet ediyoruz, bunun için sizlere çözüm önerisi sunacağız. Gizli bir kişinin profilini görmek için illaki istek göndermeniz gerekiyor, ayrıca sadece istek göndermeyle de iş bitmiyor, karşıdaki kişininde bu isteği onaylaması gerekmekte. Onaylama yapılmadığı taktirde karşıdaki kişinin fotoğraflarını göremiyorsunuz, ancak onaylandığında fotoğraflar gözükmekte. Bu resimleri görebilmek için yapacağımız işlemi sizlere anlatacağız, işte detaylar…

Instagram’da Gizli Profil Nasıl Görülür?
Instagram üzerinden gizli profilleri görmek için takip etmenizi istemekte lakin bizim yapacağımız işlem ile takip etmeden bu resimleri görmemizi sağlayacağız. Gizli resimleri görebilmeniz için tek gereken şey karşı taraftaki kişinin facebook ya da twitter gibi sosyal medya ağlarından bir tanesini eklemesi olacak. Eğer karşıdaki kişi bir tane sosyal medya ağı hesabına bağladı ise bu resimleri görmemiz mümkün. Bunu için o kişinin twitter veya facebook gibi sosyal medya hesaplarına bakmamız gerekiyor. Eğer zaten bağlı ise instagram resimleri de link şeklinde orada gözükecektir.

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram’da Gizli Profil Ne İçin Görmek İsteriz?
Instagram üzerindeki gizli profilde yer alan resimleri görmek isteriz çünkü bu ya bir sevdiğimiz kızdır, “aa istek atmış bak” demek yerine önceden bir sosyal medya ağlarına bakarız huylu mudur huysuz mudur diye aynı şekilde bu kızlar içinde geçerli, onlarda bunun için istek göndermezler. Veya bu kişi neler karıştırıyor acaba diye bir merak içinde resimlerine bakmak isteriz. Lakin profil gizli olunca bir ne yapsam takip etsem mi etmesem mi acaba durumuna da düşebiliriz.

Instagram Hesabı Gizleyince Ne Olur?
Instagram üzerinde kişiler hesaplarını gizlerler, peki neden hesaplarının arkadaşları dışındaki başka birilerinin görmelerini istemezler? Bu soru kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Bazı kişiler resimlerinin farklı yerlere yayılmasını istemez, bazıları benim arkadaşlarım görsün yeter kafasında’dır. Bazıları’da çok görmek isterse takip etsin bende anlayayım resimlerime baktığı gibisinden örnekler sıralayabiliriz bu konuda.

Sponsorlu Bağlantılar

Tepkiniz nedir?

Üzgünüm Üzgünüm
4
Üzgünüm
Beğenmedim Beğenmedim
4
Beğenmedim
Güldüm Güldüm
1
Güldüm
Beğendim Beğendim
3
Beğendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş

Topluluğumuza katılın!
Bir hesabınız yok mu?
Kayıt ol

Şifremi unuttum

Geri
Giriş

Kayıt ol

Daykan.com Topluluğuna Katılın
Geri
Giriş
Format seçimi yap
Kişilik Testi
Test
Anket
Öykü
Liste
Açık liste
Listelenen
Meme
Video
Ses
REsim