Ülkemizin en büyük yayıncı kuruluşları arasında yer alan Digitürk firması 13.01.2017 tarihinde Lig TV adı altında devam ettiği yayın hayatına Bein Sport olarak devam ediyor. Firma gerekli isim değişikliklerini gerçekleştirdikten sonra bir çok platformda Bein Sports isminin tanınması için reklamlar yayınlamakta. Lig TV artık yeni ismiyle anılmaya başlayacak. Yayıncı kuruluş bütün haklarını Bein Media’ya satıldığı belirtti. Bein Sport bir çok ülkedeki liglerinde yayın hakkını elinde bulunduruyor. Bütün üyeliklerin aynı şekilde devam edeceği tahmin ediliyor. Firma yalnızca isim değiştirmiş gibi olacak.

Şifresiz nasıl izlenir?

Bein Sports yayın hayatına başladığı andan itibaren bir haftalık ücretsiz ve şifresiz olarak maç yayınlarını kullanıcılara sundu. Bu tarihten sonra ki yayınları ise bildiğiniz üzere belirli ücretlerle sattığı paketleri karşılığında vermektedir. Bu paketler dışında yasal olmayan yollarla internet üzerinden yayın yapanlar tarafından şifresiz ve ücretsiz olarak sunulabiliyor.
Bedava beinsports izle

Bein Sports yayınlarını bedava izlemek için yasal olmayan yollara başvurmak durumundasınız. Bu da Bein Sports’un telif haklarını ihlal etmek demektir. Çeşitli sosyal medya ağlarında (Facebook,Periscope vb.) bu gibi yasal olmayan yayınlar hala yapılmakta ve yayıncı kuruluşlar bunların önüne bir türlü geçememektedir.

Giriş

Topluluğumuza katılın!

Şifremi unuttum

Geri
Giriş
Format seçimi yap
Kişilik Testi
Test
Anket
Öykü
Liste
Açık liste
Listelenen
Meme
Video
Ses
REsim