Bir çok kişi olayları artık WhatsApp ihbar hattı üzerinden televizyon kanallarına ulaştırabiliyor. Bir çok kanal WhatsApp ihbar hattı kurdu ve vatandaşlardan önemli gördüğü haberleri ihbar edebilmelerini sağlıyor. Vatandaş artık yaşadığı olayları çok kolay bir şekilde bildirerek ülke gündemini bile belirleyebiliyor.
En çok aranan ihbar hatlarından biri olan A Haber WhatsApp ihbar hattının direk bir numarası bulunmuyor. Fakat bağlı olduğu Atv Kanalının bir WhatsApp ihbar hattı bulunuyor. A Haber’de büyük bir ihtimalle bu hat üzerinden ihbar alıyor ve değerlendiriyor. Aşağıdaki Atv WhatsApp ihbar hattını kullanabilirsiniz.

Atv WhatsApp Haber Hattı İhbar Numarası=0 505 165 88 88
a Haber
a Haber, Çalık Holding tarafından kurulmuş haber kanalı. Kanalın genel yayın yönetmenliğini Habertürk TV’nin eski genel yayın yönetmeni Erdoğan Aktaş üstlenmiş, 2011’de yerine eski yardımcısı Cengiz Er geçmiştir. Hem HD hem de SD yayın yapmaktadır. Türkiye’nin ilk HD yayın yapan haber kanalıdır. TRT Türk’ten sonra 16:9 yayın yapan ikinci haber kanalıdır.

24 Nisan 2011’de test yayınına, 25 Nisan 2011’de ise normal yayına başlamıştır. Haber yayınının yanı sıra, bazı futbol karşılaşmalarını da yayınlamaktadır. Copa America 2011’in yayın haklarına sahip olup, tüm maçları HD kalitesi ile naklen yayınlamıştır. 2011 İtalya Süper Kupa Finalini de HD kalitesiyle yayınlamıştır. Türkiye Kupası 2011-2012 sezonu maçlarının bazılarını da HD kalitesiyle canlı yayınlayacaktır.Giriş

Topluluğumuza katılın!
Bir hesabınız yok mu?
Kayıt ol

Şifremi unuttum

Geri
Giriş

Kayıt ol

Daykan.com Topluluğuna Katılın
Geri
Giriş
Format seçimi yap
Kişilik Testi
Test
Anket
Öykü
Liste
Açık liste
Listelenen
Meme
Video
Ses
REsim